//Białe kafelki – ponadczasowe rozwiązanie
Białe kafelki - ponadczasowe rozwiązanie

Białe kafelki – ponadczasowe rozwiązanie

Wybór płytek podczas urządzania wnętrz to jedna z najtrudniejszych decyzji. Przede wszystkim ze względu na fakt, że będą one z nami przez wiele lat. Pozostałe wyposażenie można bez problemu wymienić, jednak kwestia pozbycia się kafelek i montaż nowych to już nieco większe przedsięwzięcie. Warto więc dokładnie przemyśleć jaki wzór oraz kolor wybrać.

Postaw na biel

Biel to kolor ponadczasowy, który od zawsze jest w modzie. Kojarzy się z przestronnością, elegancją, czystością oraz klasą. Białe kafelki umożliwiają przearanżowanie wnętrza w przyszłości, ponieważ pozwalają na dopasowanie każdego innego koloru.

Płytki Aleluia Concrete Blend

Optyczne powiększenie wnętrza

Użytkownicy małych wnętrz powinni stworzyć aranżację z przewagą jasnych kolorów. Zasada ta szczególnie dotyczy kuchni oraz łazienki. Najczęściej te pomieszczenia w naszych domach są niewielkie i należy je urządzić tak, aby wizualnie wydawały się przestronniejsze.

Kuchnia w stylu skandynawskim

Styl skandynawski uwielbia biel oraz jasne przestrzenie. Białe płytki do kuchni świetnie sprawdzą się w takiej aranżacji, zarówno na ścianach jak i na podłodze. Można wybrać gładkie kafelki z połyskiem lub te imitujące biały kamień. Ponadto białe płytki zastosowane w kuchni idealnie dopasują się do wyposażenia oraz sprzętów kuchennych.

Płytki Ribesalbes Bisel Blanco Brillo

Białe płytki łazienkowe

Białe kafelki do łazienki to zawsze trafny wybór. Można pokusić się o stwierdzenie, że kafelki w tym kolorze są niezawodne. Gwarantują, że łazienka będzie jasna oraz wizualnie większa, szczególnie jeśli wybierzemy płytki z połyskiem, których powierzchnia odbija światło.

Białe płytki 3D

Aktualnie hitem aranżacyjnym są białe płytki trójwymiarowe. Ich wyjątkowa faktura sama w sobie jest niepowtarzalną dekoracją.
Jeśli szukasz płytek do łazienki lub kuchni, sprawdź ofertę sklepu Eurołazienki.pl. Oferujemy duży wybór białych płytek oraz modele trójwymiarowe.