//Drewnopodobny gres do kuchni
Drewnopodobny gres do kuchni

Drewnopodobny gres do kuchni

Coraz częściej w domowych aranżacjach obserwujemy powrót do rozwiązań, czerpanych z natury. Kto z nas choć raz nie marzył o salonie, łazience, kuchni czy innym pomieszczeniu, pachnącym drewnem oraz pełnym motywów roślinnych i żywych kwiatów? Drewno podłogowe jest bardzo piękne, ale niestety nie we wszystkich wnętrzach ono się sprawdzi. Czy to oznacza, że jesteśmy skazani na tradycyjne kafelki do kuchni bądź łazienki? Nic bardziej mylnego! Przedstawiamy największy hit, który nieustannie zdobywa popularność: płytki drewnopodobne!

Płytki drewnopodobne idealne do wykończenia wnętrz

Chociaż płytki drewnopodobne szturmem podbiły rynek budowlany oraz wnętrzarski kilka lat temu, nic nie wskazuje na to, żeby miały one wyjść z mody czy się nam znudzić. Drewnopodobny gres lub płytki ceramiczne to materiały, dostępne w bardzo wielu wzorach i odcieniach, a bardzo dobrej jakości płytki do złudzenia przypominają prawdziwe, naturalne drewno. Słoje, kolor, a nawet charakterystyczna faktura, to wszystko może zostać idealnie oddane na płytce. Na pierwszy rzut oka nie każdy się zorientuje, że ma do czynienia nie z odpowiednio przetworzonymi deskami, lecz ich doskonałą imitacją. Oczywiście płytki stanowią bardzo często pokrycie podłogi, ale również w bardzo dobry sposób sprawdzą się w innych zastosowaniach. Jeżeli poszukujesz płytek do wykończenia posadzki, to z pewnością zainteresują Cię płytki STN oraz płytki Impronta hiszpańskich i włoskich producentów, dostępnych w ofercie sklepu Eurołazienki.

Oferta płytek drewnopodobnych

Na polskim rynku płytki drewnopodobne oferuje wiele sklepów, a jednym z nich jest sklep Eurołazienki, który posiada w swojej ofercie ogromny wybór płytek ceramicznych i gresowych w różnych wzorach, formatach i kolorach. Sklep Eurołazienki poleca szeroki wybór najwyższej jakości gres drewnopodobny, który idealnie sprawdzi się w łazience czy kuchni. Jedną z propozycji jest Argenta Milena Nuez. Są to hiszpańskie płytki drewnopodobne, które możemy stosować w pomieszczeniach zamiast drewna, a efekt będzie nie do rozpoznania. Ich ciepła barwa idealnie komponuje się z odcieniami bieli, szarości oraz czerni. Kolejną propozycją, która przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych aranżacji będzie Ibero Artwood Ribbon Natural oraz STN Meranti Roble. Oczywiście ogromne walory estetyczne to tylko jeden z powodów, dla których płytki te są tak bardzo popularne. Przesądza o tym również ich niesamowita funkcjonalność oraz praktyczność, ale także możliwość zastosowania w każdym pomieszczeniu, nie tylko w łazience czy kuchni.