//Ekskluzywne płytki – sposób na niecodzienną aranżację wnętrza
Ekskluzywne płytki - sposób na niecodzienną aranżację wnętrza

Ekskluzywne płytki – sposób na niecodzienną aranżację wnętrza

Urządzając wnętrza swojego domu lub mieszkania chcemy, aby były one nie tylko funkcjonalne, ale również piękne. Wiele osób nie ma jednak zamiaru podążać za nudnymi, powszechnie stosowanymi rozwiązaniami. Szukamy nietuzinkowych produktów, dzięki którym możliwe będzie stworzenie oryginalnych wnętrz w nowoczesnym stylu. A taki efekt z pewnością pomogą nam osiągnąć ekskluzywne płytki o wyjątkowych wzorach. Dzięki nim aranżacja wnętrz naszego domu będzie niepowtarzalna.

Elegancko nie znaczy nudno

Wiele osób sądzi, że eleganckie, czy wręcz wyrafinowane aranżacje wnętrz takich pomieszczeń jak łazienka bywają pozbawione pomysłowości. Nie jest to jednak sprawiedliwy osąd. Współczesne elementy wykończenia, takie jak płytki podłogowe i ścienne mogą nas naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Wystarczy spojrzeć na propozycję włoskiej firmy Naxos, aby przekonać się jak interesujące mogą być ich wzory. Pozornie niedopracowane, pełne kontrastów i niedoskonałości płytki z kolekcji Fresco, czy też posiadające niezwykłą głębie kolorów, przypominające tradycyjny marmur produkty z kolekcji Rhapsody – idealne rozwiązania do nowoczesnych wnętrz z klasą.

Płytki Naxos Fresco Scaligieri Nat. Rett.

Najwyższa jakość dla wymagających

Piękne, oryginalne wzory, które przyciągają wzrok to tylko jedna z zalet tych ekskluzywnych płytek prosto z Włoch. Należy przecież także szczególnie podkreślić ich jakość, która bez wątpienia spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Produkty tworzone przez specjalistów z firmy Naxos wyróżniają się duża trwałością i odpornością, dzięki czemu zachowują swoje właściwości na długie lata.

Płytki Naxos Fresco Este Nat. Rett.

Wybierając płytki Naxos możemy mieć pewność, że wyposażamy nasze łazienki w płytki z najwyższej półki. Zastosowane w ich produkcji innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że klienci wyrażają ogromną satysfakcję zarówno z ich wyglądu, jak i jakości. To właśnie dzięki ich zastosowaniu wnętrza łazienek zyskują oryginalnego wyglądu, którego pozazdrości nam niejedna osoba. Postaw na wyjątkowy design, który odmieni wnętrza Twojego domu!


Galeria płytek producenta Naxos