//Gdzie możemy wykorzystać czarne płytki?
Gdzie możemy wykorzystać czarne płytki?

Gdzie możemy wykorzystać czarne płytki?

Trendy kolorystyczne zmieniają się co roku, jednak zawsze pozostaje pewna pula barw, których popularność nigdy nie maleje, bez względu na mijający czas zarówno w modzie, jak i oczywiście we wnętrzach. Zdecydowanie należy do nich czerń, która postrzegana jest jako niezwykle elegancka i luksusowa. W 2020 roku bardzo chętnie wykorzystywana była przy aranżacjach łazienkowych – nie tylko w postaci pojedynczych elementów wyposażenia, ale również wnętrzarskich totallooków.

Arcana Stracciatella Miscela R Grafito

Kolor czarny w aranżacji wnętrz

Czerń jest kolorem kojarzonym z tajemnicą oraz szacunkiem – nie bez powodu na ważne wydarzenia czy eleganckie okazje sięgamy po ubrania właśnie w tym kolorze. Dlatego trudno również wyobrazić sobie wnętrze urządzone bez chociażby jednej czarnej rzeczy, tym bardziej że wielu projektantów czy stylistów często wykorzystuje czerń w swoich projektach. Nawet niewielkie, czarne elementy potrafią całkowicie odmienić każde pomieszczenia oraz nadać mu wyjątkowego charakteru i stylu. Mogą to być modne baterie, meble łazienkowe, ale hitem będzie zdecydowanie czarna ceramika – takie rozwiązanie sprawdzi się na każdym, nawet niewielkim metrażu. Natomiast w dużych salonach kąpielowych można zdecydować się na elegancki totallook, wybierając na przykład czarne płytki na ściany oraz podłogi.

AlfaLux Ardesia Nero

Czarna płytki do kuchni i łazienki

Przyzwyczajeni do tradycyjnych białych płytek łazienkowych często nie bierzemy pod uwagę innych możliwości, tymczasem niesamowicie elegancka zieleń jest obecnie jednym z najmodniejszych wnętrzarskich trendów. Stylowe szmaragdowo-butelkowe płytki jak na przykład EQUIPE ARTISAN MOSS GREEN znajdziecie w naszym sklepie Eurołazienki. To niezwykle oryginalna, hiszpańska, czarna ceramika, która z pewnością nada nieszablonowy i elegancki ton całej aranżacji. Idealnie przyciągnie wzrok oraz sprawi, że przestrzeń naprawdę się wyróżni. Dostępna jest w formacie 6,5×20 cm w wersji w połysku.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą na płytki ceramiczne naszej stronie.