//Modne i praktyczne modele płytek na taras
Modne i praktyczne modele płytek na taras

Modne i praktyczne modele płytek na taras

Gdy pogoda na zewnątrz staje się coraz bardziej wiosenna, my sami coraz intensywniej myślimy o tym, aby cieszyć się nią nawet, jeśli nie dysponujemy zbyt dużą ilością wolnego czasu. Realizacja tego celu z pewnością stanie się łatwiejsza, jeśli zadbamy o przydomowy taras, ten zaś będzie wyglądał przyjaźniej, jeśli zyska odpowiednią oprawę dzięki solidnym, wysokiej jakości płytkom.

Rocersa Axis

Jeśli marzymy o pięknym tarasie, a jednocześnie mamy słabość do modnych w ostatnich miesiącach płytek hiszpańskich, kolekcja Axis firmy Rocersa z pewnością przypadnie nam do gustu. Mamy do czynienia z płytkami wysokiej jakości odpornymi na uszkodzenia, niezawodnymi, a jednocześnie sprawiającymi wrażenie naprawdę solidnych.

Płytki producent ROCERSA seria AXIS

Gres Aragon Albany

Często możemy usłyszeć, że wysokiej jakości płytki tarasowe z pewnością nie będą rozwiązaniami najtańszymi. Wbrew obawom wielu osób, nie musi wcale tak być, a dowodem na to jest kolekcja Albany i jej popularność. Mrozoodporne płytki można nabyć w oryginalnej kolorystyce, ich plusem jest też odporność na działanie wilgoci. Tym jednak, co najistotniejsze, wydaje się to, że mamy do czynienia z płytkami przystępnymi cenowo.

Płytki gres Aragon Albany 

NovaBell Artwood

Idealnym modelem na powierzchnie tarasowe jest również gresowa płytka NovaBell Artwood imitująca drewno. Posiada matowa powierzchnię oraz wysokie parametry mrozoodporne. Naturalny odcień drewna prezentuje się wyjątkowo ciekawie tworząc ciepłą i przytulną aranżację.

Płytki NovaBell Artwood

Saime Kaleido Cenere

Czy płytki tarasowe muszą mieć niebanalną kolorystykę? Oczywiście, nic nie stoi temu na przeszkodzie, jeśli jednak najbardziej przemawia do nas klasyczna szarość, także mamy szansę na znalezienie rozwiązania, które przypadnie nam do gustu. Na takie miano zasługuje seria Kaleido, która zachwyci także osoby ceniące sobie bardzo wysoką jakość.

Impronta Stone Mix Ardesia Black

A co z wielbicielami niebanalnych rozwiązań na tarasie? Im powinny spodobać się płytki Impronta Stone Mix Ardesia Black – nietypowe, wyjątkowo starannie wykonane i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Płytki nie należą do najtańszych, trudno jednak polemizować z tym, że są warte swojej ceny.

Duży wybór modnych i praktycznych płytek na taras znajdziecie w sklepie Eurołazienki.