//Modne płytki do łazienki – TOP 5 – 2021 roku
Modne płytki do łazienki - TOP 5 - 2021 roku

Modne płytki do łazienki – TOP 5 – 2021 roku

Planujesz remont łazienki? A może po prostu masz już dość starych, zniszczonych płytek, które nie prezentują się estetycznie? Dzięki naszemu rankingowi dowiesz się, jakie modele są uznawane za najmodniejsze w 2001 roku i dlatego właśnie one w szczególny sposób zasługują na uwagę.

Cicogres Alsacia

Jeśli podobają Ci się białe płytki, a jednocześnie lubisz zrywać z typowymi, klasycznymi rozwiązaniami, ten model jest stworzony dla ciebie. Biel z delikatnymi zdobieniami rozświetla łazienkę, a pęknięcia oraz użylenia napowierzchni płytki doskonale imitują marmur. Płytki są matowe i przycinane, a ich utrzymanie w czystości nie należy do czynności skomplikowanych nawet, jeśli łazienka jest pomieszczeniem intensywnie użytkowanym.

Płytki Cicogres Alsacia

Arcana Stracciatella R Nacar

Arcana to jeden z wiodących producentów płytek pochodzący z Hiszpanii. To firma z wieloletnią tradycją, która zaskakuje starannością wykonania i nietypowym podejściem do walorów wizualnych. Zgodnie ze swoją nazwą, kolekcja ta nie daje idealnej bieli płytek, ale przełamuje ją mocniejszymi kolorami, dzięki czemu pomieszczenie sprawia wrażenie weselszego. Płytki z tej kolekcji można umieszczać tak na podłodze, jak i na ścianie.

Płytki Arcana Stracciatella R Nacar

Dado Basic Light Grey Rett

Przywykliśmy do tego, że w łazience dominuje biel, czy jednak zawsze musi tak być? Alternatywą dla niej są odcienie szarości i to właśnie z nimi mamy do czynienia przyglądając się kolekcji Dado Basic Light Grey Rett. Te stonowane rozwiązanie sprawdza się zarówno w niewielkich, jak i w sporej wielkości pomieszczeniach. Jest przy tym propozycją bardzo trwałą.

Płytki Dado Basic Light Grey Rett

Saloni Eukalypt Vector Crema-Miel

Osoby, które śledzą najnowsze trendy wnętrzarskie, nie powinny być zaskoczone tym, że coraz większą popularnością cieszą się płytki drewnopochodne. Jeśli planujemy wprowadzić je także do łazienki, seria Saloni wydaje się idealnym rozwiązaniem. Płytki wprowadzają wyjątkowy nastrój i pasują tak do nowoczesnych łazienek, jak i tych, w których dominują elementy klasycznego wystroju.

Płytki Saloni Eukalypt Vector Crema-Miel 

Saloni B-Stone

Seria B-Stone to wysoka jakość, różnorodność oraz niepowtarzalność. Nic dziwnego więc, że hiszpańskie płytki coraz odważniej wkraczają także do polskich łazienek. Udowadniają przy okazji, że łazienka może by pomieszczeniem nie tylko przytulnym, ale i prawdziwie intrygującym.

Płytki z kolekcji B-Stone

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem modnych płytek zapraszamy do sklepu Eurołazienki.