//Modne płytki do łazienki
Modne płytki do łazienki

Modne płytki do łazienki

Oferta płytek łazienkowych jest naprawdę bogata. Pośród niej są model cieszące się nieustającym powodzeniem już od paru sezonów. Które płytki najbardziej przypadły do naszych gustów? Przekonajmy się.

Płytki wielkoformatowe

Dużym powodzeniem cieszą się płytki wielkoformatowe. Od paru sezonów większość z nas sięga po nie znaczeni chętniej. Pewnie ze względu na szerszą ofertę dostępnych wzorów oraz kolorów. Idealnie sprawdzają się zarówno na podłodze jak i ścianach, dodatkowo wizualnie powiększają wnętrze.

Prezentujemy model dostępny w naszej ofercie, który cieszy się ogromnym powodzeniem. Płytki wielkoformatowe Colli Extra Nero Sant Laurent Glossy o wymiarze 120×120 cm, posiadające połyskową powierzchnię. Płytki stanowią doskonały element dekoracyjny.

Płytka wielkoformatowa – Colli Extra Nero Sant Laurent Glossy

Płytki marmuropodobne

Na topie są także płytki imitujące marmur. Użylenia widoczne na powierzchni płytek tworzą oryginalny wzór. Dodatkowo płytki marmuropodobne są uniwersalne i wprowadzają do wnętrza akcent luksusu.

Pośród płytek imitujących marmur króluje model Halcon Naos Blanco Brillo hiszpańskiego producenta.

Płytki wzorzyste

Sporym zainteresowaniem cieszą się płytki wzorzyste, które stanowią wyjątkową dekorację łazienki oraz ożywiają pomieszczenie. Szczególnie modne są modele podzielone na mniejsze kwadraty o różnych wzorach. Sprawdźcie nasze propozycje.

Płytki wzorzyste z oferty sklepu Eurolazienki.pl

Płytki 3D

Wśród płytek, które są bestsellerami warto także wymienić modele trójwymiarowe, wprowadzające do wnętrza wyjątkowy design. W nowoczesnych aranżacjach płytki 3D najczęściej wykorzystywane są jak dekor ścienny lub fragment oddzielający poszczególne strefy w łazience.

Prezentujemy trójwymiarowe płytki producenta Dune z kolekcji Shapes. Dostępne są w różnych kolorach o wymiarze 25x25cm.

Zapraszamy do naszego sklepu po więcej inspiracji modnych płytek łazienkowych.`