//Modne płytki kuchenne – TOP 5 – 2021 roku
Modne płytki kuchenne - TOP 5 - 2021 roku

Modne płytki kuchenne – TOP 5 – 2021 roku

Jak zmienić wygląd łazienki chcąc mieć pewność, że zmiana ta znacząco poprawi sposób postrzegania tego pomieszczenia? Nietrudno się domyślić, że płytki kuchenne doskonale wywiążą się z tego rodzaju zadania. Które z nich można uznać za najmodniejsze w 2021 roku? Wśród pięciu przygotowanych przez nas propozycji każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Navarti Golden White Pulido

Seria Golden hiszpańskiego producenta Navarti stanowi najlepszy dowód na to, że płytki ścienne mogą być idealną dekoracją pomieszczenia. Te są nie tylko ciekawe wizualnie, ale również odporne na uszkodzenia i łatwe w czyszczeniu. To rozwiązania na lata, które są w stanie wprowadzić do kuchni tak oczekiwany powiew świeżości.

Płytki Navarti Golden White Pulido

Baldocer Blanco Natural White Matt Rect

Jeśli marzy nam się biała kuchnia przypominająca nieco tą, która była centrum domu kilkadziesiąt lat temu, nowa seria firmy Baldocer z pewnością nas zachwyci. Idealna biel płytek idzie w parze z charakterystyczną dla nich odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia. Kupując płytki Baldocer Blanco Natural White Matt Rect można mieć też pewność, że doskonale poradzą sobie z typową dla kuchni wysoką wilgotnością.

Dunin Mini Hexagon Black

Zachwyceni płytkami z Hiszpanii i Włoch nie powinniśmy zapominać o tym, że również rodzime firmy mają nam wiele do zaoferowania. Nowa kolekcja firmy Dunin jest nieco przewrotna, a czarne płytki o niewielkich rozmiarach można układać tak, aby przypominały plastry miodu. Jeśli jednak kuchnia ma zrywać z konwencjami i tradycyjnym sposobem postrzegania tego pomieszczenia, trudno o lepszą opcję.

Płytki Dunin Mini Hexagon Black

Argenta Tantalo Negro Pulido

Ciekawa kolekcja hiszpańskiej firmy Argenta nie musi zachwycać tradycjonalistów. Jeśli jednak nasza kuchnia ma skupiać na sobie spojrzenia, trudno o lepszy wybór. Ciemne płytki nie tylko intrygują, ale również sprawiają, że ewentualne zabrudzenia są na nich mniej widoczne, a przecież trudno polemizować z tym, że jest to spory atut.

Płytki Argenta Tantalo Negro Pulido 

Baldocer Neve Space Satin Decor

Tym razem hiszpański Baldecor przygotował coś dla tych osób, które marzą o efekcie trójwymiarowości charakterystycznym dla płytek podłogowych i ściennych. Fantastyczny wygląd to jednak nie wszystko. Płytki są też odporne na wilgoć i ścieranie.

Płytki Baldocer Neve Space Satin Decor

Najpopularniejsz modele płytek znajdziecie w ofercie sklepu Eurołazienki. Zapraszamy!