//Mozaika w odsłonie czarno białej
Mozaika w odsłonie czarno białej

Mozaika w odsłonie czarno białej

Jeszcze do niedawna mozaika kojarzyła się z luksusem, a wykorzystanie jej we wnętrzu nadawało mu eleganckiego szyku. Obecnie ten materiał wykończeniowy cieszy się coraz większą popularnością i stosowany jest nie tylko jak do tej pory w kuchni i łazience, ale także salonie, przedpokoju czy jadalni.

Efekt wizualny

Bez wątpienia największą zaletą mozaiki jest jej walor estetyczny, który odmieni wygląd każdego wnętrza wprowadzając do niego wyjątkowy charakter oraz piękno. Oferta mozaik jest naprawdę bogata – dostępne są różne kształty oraz duży wybór materiałów z jakich są wykonane – ceramika, kamień, gres, szkło czy drewno.

Mozaika Dunin B&W Granite Black Octagon 100

Ponadto różnorodne i wyszukane wzornictwo oraz szeroka gama kolorystycznie to kolejne zalety tego materiały wykończeniowego. Mozaiki stanowią doskonały element dekoracyjny. Oprócz standardowego zastosowania na podłodze oraz ścianach, można wykończyć nimi obudowę wanny, wnętrze kabiny prysznicowej, wnękę, półkę lub wykorzystać jako dekor.

Bądź na topie

Wśród mozaiki szczególnie luksusowo prezentują się modele czarno-białe. Połączenie tych dwóch kolorów sprawi, że wnętrz nabiera jeszcze bardziej wyszukanego charakteru. Wybierając czarno-białą mozaikę warto zwrócić uwagę na producenta Dunin. Mozaika Octagon w kwadratowym kształcie o wymiarach 30,5 x 30,5 przedstawia kostki na siatce. Wersja biała wykonana jest z marmuru, natomiast czarna z granitu.

Mozaika Dunin B&W Octagon 100

Atrakcyjna oferta mozaiki Ocatgon

Jeśli planujecie zakup mozaiki Octagon zapraszamy do sklepu Eurołazieki. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybki czas realizacji zamówienia.