//Novabell My Space Cognac – idealne wykończenie wnętrz!
Novabell My Space Cognac – idealne wykończenie wnętrz!

Novabell My Space Cognac – idealne wykończenie wnętrz!

Drewno jest obecnie jednym z najpopularniejszych materiałów w aranżacji wnętrz, dlatego tak często pojawia się w naszych domach i mieszkaniach. Płytki drewnopodobne są coraz częściej wybierane ze względu na to, że są o wiele tańsze niż naturalny materiał oraz bardziej odporne na zużycie niż ich drewniany odpowiednik. Czy warto więc wybrać takie rozwiązanie?

NovaBell My Space ESP 31 RT Cognac 20×120 cm

Zalety płytek drewnopodobnych

Główną oraz najbardziej atrakcyjną cechą płytek drewnopodobnych jest to, że kupując je zyskujemy wszystkie pozytywne cechy płytek ceramicznych. Natomiast dodatkową korzyścią jest to, że na zewnątrz płytka drewnopodobna podłogowa bądź ścienna, będzie wyglądać autentycznie jak drewniana i zapewni poczucie nie tylko komfortu, ale również przyjazności dla środowiska. Zazwyczaj płytki drewnopodobne wyglądają jak parkiet, ponieważ są przeznaczone do układania na podłodze, ale także na ścianach mieszkań oraz domów. Różnica tkwi tylko w wytrzymałości, bowiem płytki podłogowe są z zasady mocniejsze niż ścienne. Imitacja drewna jest tak podobna do naturalnego odpowiednika, że różnica jest się zauważalna dopiero po bliższym przyjrzeniu się. Dlatego nadają się one do każdego rodzaju wnętrza: klasycznego, nowoczesnego oraz skandynawskiego.

NovaBell My Space ESP 63 RT Tobacco 30×120 cm

Płytki drewnopodobne, to rozwiązanie dla każdego pomieszczenia!

Gdzie najlepiej sprawdzą się płytki imitujące drewno? Możliwości aranżacyjnych jest naprawdę wiele. Bowiem będą one doskonale pasowały do salonu stając się alternatywą dla drewnianego parkietu. Natomiast w kuchni można przełamać nimi jednokolorowe meble. Korytarz oraz przedpokój to znowu pomieszczenia, w których tradycyjne drewno narażone byłoby na ciągłą eksploatację. Decydując się na płytki drewnopodobne, mamy całkowitą pewność, że jakiekolwiek zabrudzenia nie wpłyną na reprezentacyjny wygląd tego materiału wykończeniowego. Natomiast jeśli w łazience zamienimy zimne kafle na drewnopodobne płytki gresowe, to nie tylko wizualnie powiększymy przestronność tego pomieszczenia, ale również sprawimy, że łazienka nabierze odprężającego klimatu, który idealnie pozwoli zrelaksować się podczas długich kąpieli. Praktycznie każda z tych przestrzeni otwiera całkowicie nowe możliwości aranżacyjne. W spełnianiu wnętrzarskich marzeń pomogą płytki Novabell My Space Cognac, które odpowiedzą nawet na najbardziej wymagające potrzeby.

NovaBell My Space ESP 53 RT Cinnamon 30×120 cm

Oferta sklepu Eurołazieki

Jeśli szukasz najlepszej jakości, trwałych i designerskich pytek, to zapoznaj się z naszą ofertą na płytki drewnopodobne.