//Nowoczesna aranżacja łazienki – beton oraz drewno
Nowoczesna aranżacja łazienki – beton oraz drewno

Nowoczesna aranżacja łazienki – beton oraz drewno

Drewno oraz beton od paru sezonów stanowią jeden z najmodniejszych materiałów wykończeniowych, stosowanych w aranżacji łazienek. Ich połączenie tworzy funkcjonalne oraz nowoczesne wnętrza. Sprawdźmy dlaczego tak chętnie sięgamy po beton oraz drewno urządzając własne łazienki?

Niedoskonałe piękno

Płytki imitujące beton coraz częściej królują w naszych łazienkach. Wyjątkowa – niedoskonała faktura płytek wpływa wizualnie na ich atrakcyjność. Najczęściej wykorzystywany jest odcień szarych kafelek, jednak na rynku dostępnych jest dużo innych wariantów kolorystycznych.

Płytki Aleluia Concrete Fuse

Dekoracyjne drewno

Akcenty drewniane w łazience to obecnie hit aranżacyjny. W wielu wnętrzach wykorzystujemy je na podłodze lub fragmencie ściany w postaci płytek drewnopodobnych. Bardzo często decydujemy się także na zastosowanie drewnianego blatu, na którym umieszczona jest umywalka.

Duet idealny?

Jak beton oraz drewno komponują się ze sobą w łazience? Tworzą duet doskonały – beton wprowadza do wnętrza industrialny, surowy charakter, natomiast drewno nieco go łagodzi. Najczęściej decydujemy się na wykorzystanie betonu na ścianie, a drewna na podłodze. Dodatkowo stawiamy na drewniane dekoracje oraz akcesoria.

Płytki NovaBell Eiche ECH 41RT Landhaus

Zaaranżuj z nami nowoczesną łazienkę

Jeśli szukasz wyposażenia do łazienki wybierz ofertę sklepu Eurołazienki. Gwarantujemy szeroki wybór produktów. Oferujemy płytki imitujące beton oraz drewnopodobne. Sprawdźcie najpopularniejsze modele: Aleluia Concrete Mass, Aleluia Concrete Fuse, NovaBell Eiche ECH 41RT Landhaus oraz Rondine Vintage Dore VNTG.