//Nowoczesne płytki do salonu
Nowoczesne płytki do salonu

Nowoczesne płytki do salonu

Aranżując nowoczesny salon chcemy, aby był on centrum reprezentacyjnym naszego domu lub mieszkania. Bardzo ważną rolę grają idealnie dobrane nie tylko meble, ale również dodatki, dzięki którym nadamy temu pomieszczeniu charakteru. Natomiast nie stworzymy wymarzonego salonu bez dobrze dobrze wykończonych ścian oraz podłóg.

Płytki do salonu z efektem kamienia, a może drewnopodobne?

Jakie płytki do salonu będą najlepsze? Eksperci sklepu Eurołazienki do salonu polecają wielkoformatowe płytki Argenta Tantalo Negro Pulido 60×120 lub podłużne, naśladujące deski Rondine Woodie Beige Chevron. Z kolei, jeśli wybierzemy rektyfikowane płytki do salonu np. Edimax Instone Bone, to możemy położyć je z praktycznie niewidoczną fugą w kolorze płytki, dzięki temu zyskamy podłogę, która optycznie powiększy wnętrze. W minimalistycznym i nowoczesnym salonie sprawdzą się płytki podłogowe gresowe o chłodnej kolorystyce, z delikatnym wzorem, jak płytki Coem Reverso. Jeżeli zdecydujemy się na salon w klasycznym stylu, postawmy na gres przypominający naturalny marmur w odcieniach beżu i bieli, jak Navarti Golden White Pulido – efekt niczym z hiszpańskiej willi murowany!

Jak urządzić salon, korzystając z płytek podłogowych?

Płytki podłogowe, które oferuje nam sklep Eurołazienki, pozwolą nam wykończyć, a następnie urządzić salon w dowolnym stylu. Wystarczy tylko wybrać materiał o odpowiadającym nam wzorze i uzupełnić go stylowymi elementami wyposażenia. Salon w klasycznym stylu to stonowane, ciepłe odcienie, także na podłodze. Popularne w takim stylu jest drewno i jego naturalne barwy, jak płytki STN Springwood Miel 23X120. Natomiast salon w stylu nowoczesnym to idealne miejsce dla polerowanych płytek gresowych w kolorach śnieżnobiałych oraz ciemnografitowych. Połyskująca powierzchnia to bardzo dobra podstawa dla aranżacji, która uwzględnia komfortowe meble wypoczynkowe i minimalistyczne, jednolite meble. Płytki Halcon Naos Blanco Pulido oraz Ibero Gravity Dark Rect. 60×120 Rec-Bis idealnie wykończą nowoczesne podłogi nie tylko salonów, ale także sypialni, łazienki oraz kuchni.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą bogatą ofertą płytek rektyfikowanych, wielkoformatowych oraz drewnopodobnych, to zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu.