//Płytki 3D do kuchni
Płytki 3D do kuchni

Płytki 3D do kuchni

Podczas aranżacji kuchni istotne są dwa aspekty – wnętrze powinno być praktyczne, na tyle aby zapewnić komfort użytkowania i zachwycać estetyką. Efekt „wow” z pewnością wywołają płytki trójwymiarowe, które są jednym z największych trendów jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Wyjątkowe aranżacje

Trójwymiarowa faktura wprowadza do pomieszczenia niepowtarzalny design. Płytki 3D, nazywane także strukturalnymi oraz przestrzennymi wyróżniają się nietypową powierzchnią, która może przybierać różne formy. Najczęściej spotykane są geometryczne figury oraz fale. Gdy na strukturę płytek pada światło, powstaje trójwymiarowy efekt wizualny. Płytki przestrzenne pozwalają na ożywienie pomieszczenia oraz są doskonałym elementem dekoracyjnym.

Płytki Dunin 3D Mazu Violet Silk

Powiększają wnętrze

Użytkownicy małych kuchni powinni wybrać płytki 3D także ze względu na fakt, że wizualnie powiększają wnętrze. Można je zastosować oklejając całą ścianę w kuchni lub udekorować jedynie jej fragment, np. nad blatem kuchennym.

Uniwersalizm

Płytki trójwymiarowe świetnie wkomponują się w każdy styl – nowoczesne wnętrze zostanie dopełnione, a klasyczne zyska przełamanie tradycyjnego designu.

Płytki Dunin 3D Mazu Silver Flow

Indywidualna kompozycja

Płytki strukturalne dzięki swoim właściwością tj. mnogości kolorów, kształtów oraz różnorodnej fakturze pozwalają na stworzenie dowolnej, indywidualnej kompozycji, według własnych upodobań.

Kuchnia z płytkami 3D

Jeśli planujesz zastosować płytki 3D do kuchni,  zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Eurołazienki.pl. Gwarantujemy najlepszą jakość oraz produkty sprawdzonych producentów.

Płytki Dunin 3D Mazu Golden Wave

W naszej ofercie dużą popularnością cieszą się płytki ozdobne Dunin 3D Mazu – szklane tafle o misternych wzorach. Świetnie prezentują się we wnętrzach o zbliżonej do nich kolorystyce jak i w miejscach z nimi kontrastującymi.