//Płytki do przedpokoju
Płytki do przedpokoju

Płytki do przedpokoju

Przedpokój jest specyficznym pomieszczeniem w każdym domu czy mieszkaniu. Ponieważ powierzchnia w przedpokoju jest najbardziej narażona na działanie brudu, wody, a także piasku czy wody wymaga odpowiedniego zabezpieczenia.

Płytki ceramiczne i ich zalety

Doskonałym wyjściem jest położenie w przedpokoju płytek ceramicznych. Są odporne na działanie wody, łatwe w czyszczeniu i odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Gładkie pokrycie pozwala łatwo i szybko usuwać brud czy kurz. Płytka nie zmienia swojego wyglądu, nawet podczas długotrwałego kontaktu z wilgocią. Przy prawidłowej instalacji, może wytrzymać duże obciążenia. Płytka jest całkowicie ognioodporna. Materiał łatwo łączy się z innymi. Na przykład z laminatem do oddzielenia obszaru funkcjonalnego.

Gres porcelanowy

Płytki podłogowe z gresu porcelanowego to doskonały wybór do przedpokoju, ponieważ są niezwykle mocne i trwałe oraz nie wymagają stałej konserwacji (takiej jak woskowanie czy polerowanie). Gres porcelanowy jest wodoodporny i odporny na plamy: jest łatwy do utrzymania w czystości i doskonale wygląda. Płytki gresowe są idealne dla właścicieli zwierząt domowych. Jedną z głównych zalet płytek gresowych jest różnorodność opcji ich wyglądu i wykończenia, co sprawia, że bardzo łatwo można je dopasować do kolorystyki i stylu wnętrza.

Płytki z serii ARCANA STRACCIATELLA

Lastryko

Hitem aranżacyjnym od kilku sezonów jest materiał wykończeniowy lastryko, nazywany także płytkami terazzo – wyszlifowana betonowa masa z dodatkiem różnorodnego kruszywa.

Lastryko może tworzyć efektowne stylowe powierzchnie w każdym pomieszczeniu, a w kontekście przedpokoju ma szereg zalet. Podobnie jak gres porcelanowy, płytki terazzo są niezwykle trwałe i wodoodporne, dzięki czemu idealnie nadają się do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Lastryko dostępne jest w szerokiej gamie wzorów dekoracyjnych.

Płytki Halcon Doge San Marco MT 60×60 cm

Jakie modele płytek wybrać do przedpokoju?

Jeśli chcecie stworzyć wyjątkową przestrzeń wybierzcie płytki z serii ARCANA STRACCIATELLA, które wyróżniają się oryginalnym wzorem i wpasują się w każdą stylizację. Dla miłośników bardziej stonowanych aranżacji przedstawiamy płytki Halcon Doge San Marco MT 60×60 cm, w beżowym kolorze o matowej powierzchni.