//Płytki gresowe inspirowane naturą
Płytki gresowe inspirowane naturą

Płytki gresowe inspirowane naturą

Moda wnętrz organicznych nie traci na popularności. W przestrzeniach mieszkalnych także lubimy otaczać się elementami natury, która zawsze będzie na topie. Oferta produktów nawiązujących do przyrody jest bardzo bogata – do dyspozycji mamy mnogości struktur, odcieni i kształtów, które chętnie wykorzystujemy do aranżacji domów i mieszkań. Najprościej rzecz ujmując, we wnętrzach organicznych czujemy się po prostu dobrze.

Teraz, dzięki nowoczesnym technologiom i niedostępnym wcześniej materiałom, zyskujemy niespotykane dotąd możliwości aranżacyjne. Struktura surowych kamieni, drewna oraz innych materiałów, które wywodzą się z natury, pojawiają się na powierzchniach płytek ceramicznych i gresowych. Odcienie niespotykanego drewna i tafle drogich marmurów nie są już przeznaczone tylko dla wnętrz pałaców oraz drogich przybytków.

Płytki inspirowane drewnem

Prezentujemy gresowe płytki inspirowane naturą z kolekcji NovaBell Eiche. To doskonały wybór dla każdej osoby, którą fascynują wnętrza nawiązujące swym wyglądem do tego, co stworzyła natura. Delikatne, drewnopodobne płytki, sprawią, że nawet minimalistyczne rozwiązania nabiorą przytulności.
Płytki producenta NovaBell z kolekcji Eiche są płytkami rektyfikowanymi, więc idealnie do siebie pasują, nie pozostawiając miejsca na niedoskonałości. Te płytki posłużą zarówno wewnątrz domu, jak i na balkonie, czy też tarasie. Są mrozoodporne, więc doskonale wytrzymują warunki atmosferyczne. Wysoka, bo piątka klasa ścieralności płytek jest gwarancją ich wytrzymałości. Płytki doskonale komponują się z elementami szklanymi, metalowymi oraz z jasną kolorystyką ścian. Pamiętajmy, że płytki gresowe dobrane w odpowiedni sposób pozwolą stworzyć przyjazne oraz ciepłe wnętrze.

Prezentujemy modele dostępne w kolecji NovaBell Eiche:

NovaBell Eiche Natur


NovaBell Eiche Timber


NovaBell Eiche Scottish


NovaBell Eiche Landhaus

Sklep eurolazienki.pl posiada bogatą ofertę płytek włoskich oraz hiszpańskich producentów. Współpraca ze znanymi producentami jak na przykład NovaBell dostarcza wszystkim klientom produkty najwyższej jakości oraz idealnej stylistyce. Sprawdź naszą ofertę na eurolazienki.pl