//Płytki imitujące kamień do salonu
Płytki imitujące kamień do salonu

Płytki imitujące kamień do salonu

Dzięki swoim ogromnym walorom estetycznym, które łudząco przypominają prawdziwy, naturalny kamień, płytki imitujące kamień idealnie wpisują się we wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym, industrialnym oraz minimalistycznym. Szeroki wybór odcieni od szarości po antracyty bądź biele, piaskowce czy beże pozwalają nam na wykorzystanie tego nowoczesnego materiału praktycznie w każdym pomieszczeniu. Natomiast dzięki swojej surowości, płytki imitujące kamień bardzo dobrze komponują się z drewnem, szkłem, metalem oraz naturalną cegłą. Świetnie wyglądają w łazienkach, kuchniach oraz salonach będąc jednocześnie praktycznym elementem całej aranżacji. Idealnie komponują się z kameralnymi, domowymi, ale także komercyjnymi wnętrzami.

Płytki imitujące kamień jako materiał wykończeniowy

Płytki imitujące kamień to oryginalny sposób, który znajdzie swoje zastosowanie zarówno w salonie, jak i innych pomieszczeniach, takich jak łazienka, kuchnia czy sypialnia. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby takie płytki znajdowały się w każdym pomieszczeniu w domu. Wszystko uzależnione jest oczywiście od indywidualnych preferencji, ale również dostępności materiałów. Płytki imitujące kamień, które znajdziecie w sklepie Eurołazieki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Tego typu wykończenie idealnie sprawdzi się jako ściana telewizyjna lub ściana za łóżkiem. Warto zadbać, aby płytki imitujące kamień wykańczały ścianę centralna w danym pomieszczeniu, która skupia największą uwagę.

Nasze inspiracje

Pragniesz zaaranżować swoje mieszkanie lub dom w ponadczasowym, nowoczesnym i minimalistycznym stylu? Jeśli tak, to oferta sklepu Eurołazienki została stworzona specjalnie dla Ciebie! Znajdziesz u nasz szeroki wybór płytek imitujących kamień oraz beton najwyższej jakości. Szczególnie polecamy hiszpańskie płytki producenta Halcon Naos Blanco Pulido. Są to płytki rektyfikowane ścienne i podłogowe, które do złudzenia przypominają naturalny marmur. Dzięki płytkom Halcon, każde pomieszczenie zyska nowoczesny design.