//Płytki marmurowe w łazience
Płytki marmurowe w łazience

Płytki marmurowe w łazience

Płytki kamienne od paru sezonów cieszą się coraz większą popularnością. Szczególnie chętnie wybieramy ten rodzaj płytek podczas wykończenia łazienek. Jeśli planujemy zaaranżować eleganckie wnętrze z nutką luksusu, powinniśmy zdecydować się właśnie na płytki marmurowe. Przekonajmy się jakie są najważniejsze zalety płytek imitujących marmur.

Niepowtarzalność

Na wyjątkowy urok płytek marmurowych składają się smugi oraz użylenia, które na całej powierzchni ściany lub podłogi tworzą niepowtarzalny układ. Wyszukany styl płytek imitujących marmur zapewnia efekt luksusowego wnętrza. Ponadto oferta płytek imitujących marmur jest naprawdę bogata – dostępne są różne wzory oraz odcienie.

Płytki Cicogres Alsacia

Ponadczasowość

Bez wątpienia płytki marmuropodobne są zawsze na topie, dlatego cieszą się coraz większą popularnością. Wielu z nas aranżując łazienkę szuka ponadczasowych rozwiązań, które pozwolą stworzyć modne wnętrze na wiele lat.

Uniwersalność

Wzór marmuru doskonale wpasuje się w aranżację urządzoną w każdym stylu, natomiast płytki o jego imitacji zdają egzamin zarówno w małych łazienkach jak i tych o większym metrażu.

Płytki Halcon Naos Blanco Pulido

Zastosowanie płytek marmurowych w łazience

Płytki marmurowe można położyć zarówno na ścianach jak i podłodze łazienki. Uzyskamy wtedy efekt jednolitej powierzchni i optycznie powiększymy wnętrze.
Jeśli planujemy wprowadzić do łazienki jedynie drobny akcent dekoracyjny znacznie lepszym rozwiązaniem będzie pokrycie płytkami tylko fragmentu ściany.

Nasza oferta

Sklep Eurołazienki oferuje szeroki wybór płytek imitujących kamień. Dużą popularnością cieszą się płytki hiszpańskiego producenta Cicogres Alsacia o matowej powierzchni dostępne w rozmiarach 60×60, 75x75cm, 60×120 cm.

Płytki  Azteca Calacatta Gold

Na uwagę zasługują także płytki producenta Halcon Naos. Jasne płytki z gęstymi wzorami użyleń.

Dla osób gustujących w nieco ciemniejszych odcieniach marmur proponujemy płytki Azteca Calacatta Gold.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą sklepu.