//Płytki producenta APE – seria BROCART
Płytki producenta APE - seria BROCART

Płytki producenta APE – seria BROCART

Płytki imitujące boazerię cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób urządzających wnętrza. Potrafią ocieplić pomieszczenie i nadać mu przytulnego charakteru. Dzięki ich zastosowaniu zyskuje się eleganckie, funkcjonalne i bardzo komfortowe wnętrze. Jednym z wiodących producentów tego rodzaju płytek jest Ape Ceramica, którego produkty są dostępne w sklepie eurolazienki.pl.Na szczególną uwagę zasługują płytki z serii Brocart.

Czym wyróżniają się płytki Brocart producenta Ape?

Płytki z serii Brocart wiodącego hiszpańskiego producenta płytek ceramicznych to połączenie nowoczesności z delikatną nutą retro. Ich cechą charakterystyczną jest ujednolicony kolor – cała seria Brocart jest utrzymana w ciepłych odcieniach beżu. Taki kolor płytek daje poczucie harmonii, ciepła i wyjątkowej przytulności. Dodatkowo – co także należy podkreślić – Ape Ceramica wyjątkowo dba o wszystkie szczegóły swoich produktów. Kolekcja Brocart posiada ratyfikowane krawędzie, które umożliwiają zastosowanie fug o minimalnym rozmiarze, dzięki czemu są one niemal niewidoczne.

Płytki Ape Brocart Cream Rect

Na uwagę zasługuje też fakt, iż cała ta seria została wykonana na bazie białej gliny, która uchodzi za jedną z najszlachetniejszych. To sprawia, iż płytki nie tylko odznaczają się wysoką jakością, ale także niezwykle eleganckim wyglądem. Dlatego też będą doskonałym rozwiązaniem dla miłośników klasyki, elegancji i swego rodzaju minimalizmu.

Sposoby aranżacji płytek Brocart

Kolekcja Brocart charakteryzuje się wyjątkowym wyglądem. Dlatego też sprawdzi się w wielu łazienkowych aranżacjach. Tego rodzaju płytki będą dobrym rozwiązaniem do pomieszczeń klasycznych, nowoczesnych czy tych utrzymanych w stylu retro. Dodatkowo świetnie łączą się z innymi materiałami (między innymi z płytką drewnopodobną), co pozwala tworzyć oryginalne, ciekawe i przyjemne dla oka kompozycje aranżacyjne. Kolekcja Brocart jest też dosyć uniwersalna, co pozwala użyć ją w wersji klasycznej, jak i bardziej ekstrawaganckiej. Krótko mówiąc – sprawdzi się zawsze i wszędzie.

Płytki Ape Brocart Lisel Cream Rect

Kolekcja Brocart producenta Ape to płytki eleganckie, uniwersalne i dobre jakościowo. Sprawdzą się w wielu aranżacjach i stylach, nadając łazience niepowtarzalnego charakteru. Duży wybór płytek z tej kolekcji jest dostępny w sklepie eurolazienki.pl.