//Powrót beżu w aranżacjach
Powrót beżu w aranżacjach

Powrót beżu w aranżacjach

Planując urządzenie wnętrza w ciepłej tonacji, powinniśmy użyć jasnych kolorów. Dużym powodzeniem od kilku lat cieszy się beż, wprowadzający do wnętrza spokój oraz harmonię. Ten odcień doskonale prezentuje się w towarzystwie różnych faktur – drewna lub kamienia oraz pozwala efektowanie wyeksponować designerskie elementy wyposażenia oraz dodatki i dekoracje.

Jakie kolory w duecie z beżem?

Beż podobnie jak i biel to kolor uniwersalny, który idealnie współgra z wieloma innymi barwami. Doskonale komponuje się z zielonym, złotym, brązowym oraz białym.
Jeśli planujemy urządzić wnętrze w nieco bardziej wyszukanym stylu warto połączyć go z szarością, granatem lub czernią.

Powrót beżu w aranżacjach

Płytki Halcon Kenia Marfil Pulido

Beżowe płytki

Najnowsze trendy pokazują, że oprócz ścian również doskonale w odzieniu beżu prezentuje się podłoga. Podłogowe płytki w tym kolorze sprawdza się w każdym pomieszczeniu – łazience, kuchni, przedpokoju, sypialni a nawet salonie, gdzie można je wyeksponować na dużej powierzchni.
Beżowe aranżacje szczególnie polecane są we wnętrzach, w których odpoczywamy, pracujemy lub się uczymy.

Beż w naszej ofercie

W ofercie sklepu Eurołazienki znaleźć można szeroki wybór płytek w odcieniu beżu. Hitem aranżacyjnym są płytki hiszpańskiego producenta Halcon Kenia Marfil Pulido w formacie 60×120 cm o rektyfikowanych krawędziach oraz połyskowej powierzchni. Płytki można zastosować zarówno na podłodze jak i ścianie. Ich jednolita powierzchnia wpływa na estetykę każdego pomieszczenia.