//Wanna wolnostojąca w łazience
Wanna wolnostojąca w łazience

Wanna wolnostojąca w łazience

Wanna wolnostojąca jeszcze parę lat temu, była postrzegana jako luksus. Obecnie to element wyposażenia, który coraz częściej można spotkać w łazienkach, a to za sprawą bogatej oferty – wanny dostępne są w różnych rozmiarach oraz kształtach, a co za tym idzie, cenach. Ponadto wanna wolnostojąca to dekoracja łazienki, która nadaje pomieszczeniu wyjątkowy charakter.

W pełnej okazałości

Decydując się na umieszczenie wanny wolnostojącej w łazience, należy pamiętać, że zajmie ona centralne miejsce i będzie najbardziej wyeksponowanym elementem wyposażenia. Tego typu wanny najlepiej prezentują się na powierzchniach powyżej 10 m2, które są mocno oświetlone – tworząc doskonałe miejsce domowego zacisza oraz relaksu. Standardowy wymiar wanny wolnostojącej wynosi 170-180 cm. Jednak dostępne modele, o krótszej długości 140-150 cm, pozwalają na komfort użytkowania w łazience o mniejszych gabarytach – nawet do 7m2.

Excellent Wanna wolnostojąca Comfort Plus

Aranżacja bez ograniczeń

Wanny wolnostojące umożliwiają swobodę aranżacji łazienki. Wolna przestrzeń wokół niej pozwala na zagospodarowanie domowego salonu kąpielowego z podręczną czytelnią, miejscem na napoje lub stolikiem z laptopem. Nakładane na wannę półki to doskonałe miejsce na kosmetyki oraz inne akcesoria kąpielowe. Takie rozwiązanie ma sporo zalet – półka nie zajmuje zbędnego miejsca oraz nie zaburza wyglądu łazienki.

Łatwy montaż

Montaż wanny wolnostojącej jest o wiele prostszy niż wanien tradycyjnych do zabudowy, ponieważ nie wymaga wykończenia. Warto zrezygnować z okładania jej płytkami oraz zabudowy osłonami. Należy pamiętać jednak o tym, aby uwzględnić dostęp wody oraz odpływ w podłodze łazienki.

Wanna wolnostojąca – Axor Massaud

Bogaty wybór wanien wolnostojących

Jeśli planujesz zakup wanny wolnostojącej do swojej łazienki zapraszamy do naszego sklepu . Oferujemy duży wyeurolazienki.plbór oraz atrakcyjne ceny.