ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

Elios Reflection Avorio 60x60 cm

Opis produktu

Kraj Pochodzenia: WŁOCHY

Producent: ELIOS CERAMICA
Seria: REFLECTION
Rozmiar: 60 x 60 cm
Przeznaczenie: Płytka Podłogowa

Opakowanie 1.44 m2

Płytka rektyfikowana (przycinana)


Elios Reflection Avorio 60x60cm

Elios Reflection Avorio to seria płytek produkowanych we włoskiej fabryce Elios Ceramica, która oferuje nam kolekcję o nazwie Reflection. Płytki te wykonane są z gresu o eleganckim, beżowo-kremowym kolorze, charakteryzującym się wykończeniem w półpołysku i efektem delikatnie falowanej struktury. Dzięki swojej rektyfikowanej krawędzi, płytki mogą być układane z minimalną szerokością fugi, co pozwala uzyskać efektowny, gładki wygląd.

Ponadto płytki Elios Reflection Avorio posiadają antypoślizgowość na poziomie R9, są mrozoodporne oraz należą do klasy ścieralności V. Dzięki tym właściwościom mogą być one stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, na ścianach i podłogach. Ich wysoka jakość i estetyczny wygląd sprawiają, że są one doskonałym elementem dekoracyjnym, nadającym wnętrzom delikatnego charakteru, jednocześnie emanującym elegancją w nowoczesnym wydaniu.

Płytki Elios Reflection Avorio doskonale sprawdzą się zarówno w dużych przestrzeniach użyteczności publicznej, jak i w małych, romantycznych domowych łazienkach. Można je z powodzeniem wykorzystać do dekoracji salonów, kuchni, holów czy też innych pomieszczeń, gdzie poszukujemy harmonijnego połączenia prostoty, klasy i funkcjonalności. Dzięki tym płytkom każde wnętrze zyska nowy, świeży wygląd.

Elios Reflection Avorio 60x60 cm

Status: dostępny
Dostępna ilość:
Oblicz na podstawie powierzchni:
Powierzchnia Ilość paczek Cena
m2 0 0
Parametry
Podstawowe
Kolor:beżowy
Właściwości:gresowe
Płytki podłogowe:ok 60x60
Płytki ścienne:ok 60x60
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane