ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

Geberit Aquaclean 8000plus WC z funkcją higieny

Opis produktu

Producent:Geberit

Numer katalogowy:180.100.11.2

Dla tych, którzy poszukują kombinacji eleganckiego wyglądu z najszerszym wachlarzem funkcji, firma Geberit stworzyła toaletę AquaClean 8000plus. Ta kompletna toaleta łączy w sobie wszystkie zalety, które posiadają poprzednie modele, włączając w to zwracający uwagę wygląd i niezliczoną ilość luksusowych funkcji.

Wyrafinowana funkcja natrysku
Wystarczy usiąść i nacisnąć przycisk, a dysza wysunie się rozpoczynając proces mycia wodą o temperaturze ciała. Strumień wody o wybranej przez Ciebie intensywności obmyje Cię delikatnie i efektywnie. To właśnie jest czystość w swojej najbardziej przyjemnej formie. AquaClean 8000plus ma dodatkowe funkcje:

Oscylujący strumień wody
Regularne ruchy dyszy w przód i w tył powodują bardzo dokładne mycie strumieniem czystej wody.

Masaż strumieniem wody
Pulsacyjny masaż strumieniem wody jest bardzo przyjemny i relaksujący. Może on również pomóc w stymulacji pracy jelit.

Urządzenie do higieny intymnej pań
Ten delikatny strumień wody obmywa najbardziej wrażliwe intymne obszary kobiece z wyjątkową ostrożnością.

Suszenie ciepłym powietrzem
Najbardziej przyjemną formą osuszenia po natrysku jest strumień ciepłego powietrza, którego temperaturę możemy regulować.

Indywidualne ustawienia
Każdy użytkownik ma inne potrzeby i dlatego wszystkie funkcje, takie jak ustawienie ramienia natrysku, temperatury i ciśnienia wody w dyszy, czy suszenia, mogą być indywidualnie dostosowane i zapamiętane.

Perfekcyjna czystość
Dysza natryskowa jest automatycznie spłukiwana bieżącą wodą oraz specjalnym płynem dezynfekującym JETCLEAN przed i po każdorazowym użyciu, co sprawia, że jest ona nieskazitelnie czysta. Dodatkowo, muszla toaletowa posiada specjalną ceramiczną powłokę odporną na zabrudzenia i jest szczególnie łatwa w utrzymaniu czystości.

Pilot zdalnej obsługi
Toaleta AquaClean 8000plus jest prosta w obsłudze, zarówno za pomocą nieskomplikowanego panelu kontrolnego umieszczonego po prawej stronie, jak i poręcznego pilota do zdalnego sterowania.

System oczyszczania powietrza z filtrem węglowym
Toalety AquaClean rozpoznają, gdy ktoś siada na desce i automatycznie włączają system odciągu zanieczyszczonego powietrza, zapobiegając w ten sposób przedostawaniu się nieprzyjemnych zapachów do innych pomieszczeń.

Wysoko rozwinięta technologia siedziska i klapy
Jak wszystkie modele AquaClean, ten również posiada funkcję automatycznego opuszczania klapy. Specjalne podkładki wyciszające amortyzują siedzisko i klapę w momencie opuszczania. Deska ma ergonomiczny kształt i może być w łatwy sposób zdjęta do czyszczenia.

Ochrona przed dziećmi
Dzieci w naturalny sposób pociąga woda i wszystkie nowości. W związku z tym system rozpoznawania użytkownika zabezpieczy przed dziecięcą zabawą. Korzystanie z funkcji jest możliwe tylko wtedy, gdy ktoś siedzi na desce.

Nowy wizerunek Twojej łazienki
AquaClean 8000plus posiada niezwykle szeroki wachlarz funkcji, ale ze swoją ponadczasową elegancją, gładką linią i kompaktowym rozmiarem jest również niezwykle pięknym, zwracającym uwagę elementem wyposażenia łazienki.

Idealna do każdej łazienki: ze spłuczką podtynkową lub natynkową
W ofercie dostępne są trzy wersje toalety AquaClean 8000plus. Model podtynkowy może być dopasowany do każdej zwykłej spłuczki podtynkowej. Do łazienek konwencjonalnych ze spłuczkami natynkowymi Geberit proponuje toaletę natynkową wiszącą lub stojącą.

Występuje w kolorze:

Białym
Pergamon
Manhattan
Bahamabeige
 

src=http://mera.tychy.pl/tb/produkty/geberit/geberit-porownanie2.jpg

Geberit Aquaclean 8000plus WC z funkcją higieny

Status: dostępny
Dostępna ilość:
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy