ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

HG CZYSTA ŁAZIENKA - PIANKA 0.5L

Opis produktu

HG czysta łazienka – usuwa kamień zostawiając piękny połysk

HG czysta łazienka pozwala na utrzymywanie czystości w pomieszczeniach narażonych na ciągły kontakt z wodą i parą wodą takich jak łazienka bywa trudne i czasochłonne. Kamienny nalot, który tworzy się na wszystkich powierzchniach mających kontakt z wodą, wygląda nieestetycznie i często usunięcie go jest bardzo uciążliwe. Na rynku istnieją produkty, które pomagają w utrzymywaniu czystości w łazience, jednym z nich jest właśnie HG czysta łazienka. To pianka w sprayu, która szybko i dokładnie usuwa kamienny nalot z wszystkich powierzchni w łazience. HG czysta łazienka poza usuwaniem kamienia, nadaje umytym powierzchniom piękny połysk, który sprawia, że pomieszczenie wygląda elegancko i estetycznie. Ponadto HG czysta łazienka nie pozostawia smug i zacieków, a używana regularnie może zapobiec powstawaniu kamiennego nalotu. HG czysta łazienka pianka, jest prosta i bezpieczna w użyciu. Wystarczy spryskać nią zakamienioną powierzchnię i odczekać kilka minut, aby produkt zaczął działać. Po kilku minutach wystarczy przetrzeć powierzchnię i cieszyć się jej czystym i błyszczącym wyglądem. HG czysta łazienka pianka jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które chcą mieć estetycznie wyglądającą łazienkę, bez konieczności spędzania długiego czasu na jej czyszczeniu.CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Pojemność 0,5 l

Szybko usuwa kamienny nalot
Czystość i extra połysk

Na wszystkich powierzchniach w domu mających kontakt z wodą tworzy się brzydki kamienny nalot. Szczególnie dotyczy to umywalek, kabin prysznicowych, wanien i muszli toaletowych. HG CZYSTA ŁAZIENKA - PIANKA W SPRAYU usuwa kamienny nalot szybko i dokładnie. Usuwa także inne zabrudzenia czyszczonych powierzchni. Ponadto zawarte w piance składniki nadają czyszczonym powierzchniom piękny połysk.

Zawiera:
Niejonowe związki powierzchniowo czynne    < 5 %
Perfumy: butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal

SPOSÓB UŻYCIA

Przekręcić przednią końcówkę rozpylającą o ćwierć obrotu (ON). Spryskać czyszczoną powierzchnię. Odczekać kilka minut, a następnie przetrzeć gąbką lub szmatką i spłukać czystą wodą. W przypadku bardziej uciążliwych zabrudzeń pozwolić działać piance na czyszczonej powierzchni trochę dłużej lub użyć środka HG HAGESAN BŁĘKITNY lub HG CZYSTA ŁAZIENKA - ŻEL CZYSZCZĄCY. Regularne stosowanie pianki chroni czyszczone powierzchnie przed szybkim odtwarzaniem się kamiennego nalotu i nadaje im piękny połysk. Po użyciu przekręcić końcówkę rozpylającą o ćwierć obrotu (OFF).

Uwaga:
Nie stosować pianki do czyszczenia powierzchni marmurowych lub innych zawierających wapień i nie odpornych na działanie kwasów. Do czyszczenia emaliowanych wanien i zlewów zaleca się używać HG HAGESAN BŁĘKITNY. Podczas stosowania zapewnić dobrą wentylację.

Przydatność do użycia: minimum 36 miesięcy od daty produkcji na opakowaniu.

HG CZYSTA ŁAZIENKA - PIANKA 0.5L

Status: dostępny
Dostępna ilość:
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również