ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

HG ŚRODEK DO UDRAŻNIANIA ODPŁYWÓW KANALIZACYJNYCH 1L

Opis produktu

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Pojemność 1 l


Środek do udrażniania odpływów kanalizacyjnych
do wszystkich rodzajów odpływów
bezpieczny dla rur z plastiku
gotowy do użycia


Udrażnia odpływ już po 30 minutach.


Preparat HG jest wyjątkowym, bezpiecznym, lecz niezwykle silnym udrażniaczem dającym wiele korzyści. Nie musi być rozcieńczany w wodzie i przez to zmniejsza ryzyko pochlapania. Nie tworzy piany i nie pryska podczas wlewania do odpływu. W odróżnieniu od udrażniaczy granulowanych nie powoduje dodatkowej blokady oraz nie uszkadza gumowych uszczelek i plastikowych rur.


Zawiera:
anionowe środki powierzchniowo czynne < 5%
środki konserwujące: 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol

SPOSÓB UŻYCIA

Ostrożnie wlać trzy filiżanki (300 ml) preparatu do zablokowanego odpływu. Pozwolić działać środkowi przez około 30 minut, a następnie spłukać odpływ silnym strumieniem wody. Przy niezwykle mocno zablokowanym odpływie zaleca się napełnić zlew ciepłą wodą, wlać 300 ml preparatu HG i pozostawić na działanie środka przez całą noc. Rano przepłukać odpływ ciepłą wodą. Środek HG do udrażniania odpływów kanalizacyjnych jest substancją cięższą od wody i dlatego pierwszy dociera do zablokowanego odpływu. Jego unikalny skład chemiczny oraz ciśnienie wody spowodują odblokowanie odpływu.
Dla niezwykle uciążliwych blokad spowodowanych przez resztki żywności i tłuszcze zalecamy użyć HG ŚRODEK DO UDRAŻNIANIA KUCHENNYCH ODPŁYWÓW.


Przydatność do użycia: minimum 36 miesięcy od daty produkcji na opakowaniu.
 

HG ŚRODEK DO UDRAŻNIANIA ODPŁYWÓW KANALIZACYJNYCH 1L

Status: dostępny
Dostępna ilość:
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również