ZADZWOŃ DO NAS

tel. +48 601 660 717

0

Mozaiki

Mozaiki

Mozaiki - sklep Eurolazienki

Mozaiki z wielu względów są szczególną ozdobą ścian domów. Zarówno te prostsze i bardziej oszczędne w wyrazie, jak i te z bardzo skomplikowanymi wzorami ? często są najlepiej zapamiętywanym przez gości elementem wystroju wnętrza. Posiadamy mozaiki klasycznie eleganckie, jak również mozaiki, które silnie poruszają wyobraźnię bogatą kolorystyką i złożonymi liniami. Szklane silnie odbijają światło, pokój jest wtedy dodatkowo oświetlony. Oferujemy kamienne mozaiki kojarzące się ze skałą lub cegłą, metalowe, ceramiczne, a nawet wykonane z drewna. Polecamy przy tej okazji sprawdzić ofertę listw dekoracyjnych jako uzupełnienia ścian udekorowanych mozaiką.

Mozaiki Dunin - asymetryczne, kolorowe, designerskie

Jednym z najlepiej rozpoznawalnych produktów firmy są mozaiki dunin, które podbijają nie tylko polski, ale również europejski rynek dekoracyjny. Dzięki swojemu ciekawemu i abstrakcyjnemu wzornictwu mozaiki dunin nadają głębi i charakteru każdemu wnętrzu, w którym zostają zastosowane. Unikalne oraz śmiałe wzornictwo, bogata kolorystyka to elementy, które charakteryzują każdą nową kolekcję - mozaiki dunin. Szeroka gama produktów w kolekcji pozwala na wykorzystanie dunin mozaiki zarówno przy stonowanych, jak i odważnych aranżacjach. Dzięki temu mozaika Dunin oferuje możliwość realizacji pomysłów aranżacyjnych, które ograniczyć może tylko ludzki umysł.

Najczęstsze zastosowanie - Dunin Mozaiki

Asymetryczne kształty sprawiają, że kuchnia bądź łazienka wyłożona mozaiką Dunin nabiera niebagatelnego charakteru. To właśnie do tych dwóch pomieszczeń najczęściej wykorzystywane są mozaiki dunin. Jednak warto mieć na uwadze, że szeroki wybór produktów w kategorii mozaiki od producenta dunin, umożliwia zaprojektowanie również innych pomieszczeń, które można dekorować produktami tego polskiego producenta. 

Dodatkowe atuty mozaiki dunin są takie, iż charakteryzuje się ona dużą trwałością i łatwością utrzymania czystości. Dunin swoje kolekcje dedykuje miłośnikom oryginalnych rozwiązań, którzy cenią elegancję i piękno aranżacji.

Mozaiki - wybierz elegancję i nowoczesność

Kiedy zastanawiamy się jak wykończyć ściany w swoim domu, często stawiamy na tradycjonalizm, zapominając o ciekawych i nowoczesnych sposobach wykończenia wnętrz. Jednym z ciekawszych rozwiązań są mozaiki, dzięki którym każde wnętrze zyskuje zupełnie nowy klimat. Możemy wybrać płytki mozaika proste, albo postawić na bardziej wyraziste i złożone wzory, dzięki którym wnętrze zyska zdecydowany styl i bogatą kolorystykę ścian. Zaproszeni goście z pewnością nie będą mogli oderwać wzroku od ściany, która pokryta jest właśnie przez najlepszej jakości mozaiki, a co za tym idzie będą wychwalać zaaranżowany przez nas wystrój wnętrz. W ofercie można znaleźć mozaiki szklane, wykonane z kamienia bądź tradycyjne ceramiczne płytki mozaika, które należą do najczęściej wybieranych elementów dekoracyjnych we wnętrzach. Możemy postawić na ułożenie mozaiki na całej ścianie w salonie czy jadalni bądź wybrać tylko jej fragment, na którym znajdzie się ciekawa kompozycja ułożona z płytek w formie kolorowej i gustownej mozaiki.
Facebook