ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

Novabell Imperial Statuario IMP 00LR 60x60 cm

Opis produktu

Novabell Imperial Statuario IMP

Kraj Pochodzenia: WŁOCHY
Producent: NOVABELL
Seria: Imperial
Rozmiar: 60 x 60 cm
Przeznaczenie: Płytka podłogowa, ścienna
Klasa ścieralności: IV
Opakowanie: 1.08 m2 - 3 szt.
Grubość: 10.5 mm
Płytka cieniowana

NovaBell Statuario to włoskie płytki gresowe, które odnajdą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych przestrzeniach. Kafelki Statuario pochodzą z kolekcji Imperial marki NovaBell, która doskonale pokazuje, że wytworne elementy wnętrz są zawsze na czasie. NovaBell Statuario są płytkami cieniowanymi, przez co zapewniają wnętrzom niebagatelny wygląd. Za to jasne barwy sprawiają, że pomieszczenia są optycznie powiększone, przez co nawet niewielki pokój, lub mała kuchnia i łazienka, mogą sprawiać wrażenie bardziej przestronnych.

Każdy element NovaBell Statuario do siebie pasuje, ponieważ są to płytki rektyfikowane, czyli przycinane do odpowiednich wymiarów. Również rektyfikacja sprawia, że zamontowane płytki tworzą idealnie równą taflę na danej powierzchni. Co bardzo istotne, NovaBell Statuario można wykorzystywać zarówno na poziomych, jak i pionowych powierzchniach. Nic też nie stoi na przeszkodzie temu, by wykorzystywać je we wszystkich domowych wnętrzach. Wysoka, bo czwarta klasa ścieralności powoduje, że NovaBell Statuario można wykorzystywać również w niektórych pomieszczeniach komercyjnych. Płytki te delikatnie połyskują, przez co wraz z oświetleniem pomieszczenia, potrafią nadać wnętrzom blasku, a jasne kolory dodatkowo rozjaśnią ciemniejsze pomieszczenia z oknami na północ.

Płytki NovaBell Statuario tak naprawdę nie poddają się żadnych schematom. Można je wykorzystywać w aranżacjach czerpiących z różnorodnych stylów. Ta uniwersalność jest niewątpliwą zaletą modelu Statuario, ponieważ przy ewentualnych zmianach wystroju, można pozostać przy tych samych płytkach. Tym bardziej, że jest to produkt o wysokiej jakości wykonania i bardzo dużej wytrzymałości, przez co płytkami NovaBell Statuario można cieszyć się przez długie lata.

Novabell Imperial Statuario IMP 00LR 60x60 cm

Status: na zamówienie
Dostępna ilość:
Oblicz na podstawie powierzchni:
Powierzchnia Ilość paczek Cena
m2 0 0
Parametry
Podstawowe
Kolor:biały, czarny
Właściwości:gresowe, półpołysk (lapatto), rektyfikowane (przycinane)
Płytki podłogowe:ok 60x60
Płytki ścienne:ok 60x60
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy