-
X
Telefon
infolinia +48 691 750 424

Doradzimy, dobierzemy, pomożemy w zakupach

Do płytek ze szkła, mozaik i dekoracji ceramicznych zalecany jest biały klej, który nie wpływa na zmianę tonacji przyklejanych elementów. Taką wiedzę posiadają specjaliści, którzy chętnie pomogą w doborze trwałych, specjalistycznych produktów, niezbędnych podczas prac wykończeniowych.

full

Samodzielny remont – pomożemy w doborze produktów

Decydując się na samodzielne kafelkowanie łazienki, bez zlecania tej usługi osobie wykwalifikowanej, warto dowiedzieć się, jakie produkty będą najodpowiedniejsze. Podczas przyklejania płytek na ścianach, suficie oraz podłogach w łazience, należy wybierać produkty, które będą odporne na wilgotność oraz wodę – dzięki temu będziesz mieć pewność, że w kilka miesięcy po założeniu płytek nie zaczną one odpadać.

Przy kafelkach szklanych, ceramicznych oraz przy mozaikach warto decydować się na biały klej, który jest trwały, w żaden sposób nie wpływa na kolorystykę płytki oraz nie niszczy jej warstwy powierzchniowej.

 

Specjalistyczne produkty

W kategorii „Chemia” dostępnej na stronie sklepu internetowego eurolazienki.pl znajdą Państwo biały klej z uszczelniaczem w jednym. Produkt firmy Tytan Professional ma szerokie zastosowanie. Dzięki jego wykorzystaniu przy kafelkowaniu łazienki mogą być Państwo pewni, że woda, rozpuszczalniki alifatyczne oraz tłuszcze i oleje nie wpłyną na jego działanie, mające na celu utrzymanie płytki w danym miejscu.

Klej i uszczelniacz w jednym od firmy Tytan w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników ani sylikonu, nie tworzy przebarwień na powierzchni oraz nie wymaga gruntowania. Dzięki wygodnej w użyciu tubie, zaopatrzonej w odpowiednią nasadkę, nakładanie tego kleju jest niezwykle łatwe, szybkie oraz wygodne. Ponadto ułatwia pracę podczas przyklejania małych elementów, na przykład mozaiki. Wpływa to również na skrócenie czasu pracy.

 

Sprawdzone, solidne produkty

Gwarantujemy, że biały klej dostępny na naszej stronie internetowej spełni Państwa oczekiwania. Jego wykorzystanie sprawi, że przez wiele lat będą się Państwo cieszyć pięknymi, trwale przyklejonymi kafelkami.

Jedocześnie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą chemii wykorzystywanej do przyklejania kafelek, w której znajdą Państwo wiele propozycji klejów bezbarwnych, sprawnie mocujących elementy glazury łazienkowej.

Facebook