-
X
Telefon
infolinia +48 691 750 424

Miejski styl - w roli głównej beton, szarości i dekoracyjne graffiti

Miejski, industrialny styl staje się coraz powszechniejszy w dzisiejszych aranżacjach mieszkań. Stonowane, chłodne, jasne przestrzenie z wyraźnymi aplikacjami graffiti dominują w sztuce wykańczania wnętrz. Jakie kafelki wybrać by móc stworzyć przestrzeń w miejskim stylu?

full

Kafelki na miarę miejskiego designu

Staranne wykończenie wnętrza stanowi istotny etap remontu domu czy mieszkania. Decyduje o tym w jakiej przestrzeni spędzać będziemy czas.

W ostatnich latach w sztuce aranżacji wnętrz dominują szarości z betonem w roli głównej oraz aplikacje graffiti. Całość przenosi nas w luźny i niezobowiązujący świat przestrzeni miejskiej.

W każdym domu podłoga stanowi ważny element wykończeniowy. To, jaki materiał wybierzemy, decyduje nie tylko o jej trwałości, ale i wrażeniu jakie podłoga robi na mieszkańcach i bywających w domu gościach.

Decydując się na płytki gresowe Refin Graffiti Grigio Lappato o wymiarach 60 x 60 cm, możemy być pewni, iż podłoga nabierze chłodnego, industrialnego charakteru i przyciągnie wzrok niejednej osoby. Z pewnością będzie kluczowym punktem domu czy mieszkania, który stanie się przyczynkiem do dalszej jego aranżacji w tym stylu.

Wytrzymałe, twarde płytki gresowe Refin Grigio Lappato świetnie komponują się, między innymi, z gresem w odcieniu cementu, z naniesionymi, wyraźnymi aplikacjami graffiti – Refin Graffiti Cenere Urban 30 x 60 cm. Mogą one stać się wspaniałą ozdobą ściany niemal każdego pomieszczenia w domu. Dzięki unikalnej kolorystyce i niebanalnym, miejskim wzorom, przestrzeń, w której zostaną położone, z pewnością stanie się oryginalna i niezwykle stylowa.

 

Beton w roli głównej

Strukturalny beton, chłodny i uniwersalny w swym wyrazie, może stać się doskonałym tłem bądź wspólnym elementem aranżacyjnym dla nowoczesnych mebli i precyzyjnie wykonanych płytek – zarówno ściennych, jak i płytek podłogowych.

Salon zaprojektowany z ich udziałem zawsze będzie wyglądał elegancko i nieco intrygująco. Dekoracyjne graffiti, zastosowane we włoskich płytkach gresowych Refin Graffiti Urban Comp. każdej przestrzeni nadaje unikalnego, niebanalnego charakteru, a precyzja, z jaką płytki są wykonane, zachwyca nawet najbardziej wymagających klientów.

Dzięki nim miejski styl na dobre wpisał się w projekty architektoniczne współczesnych pracowni i króluje w nowocześnie rozplanowanych domach i mieszkaniach.

Facebook