-
X
Telefon
infolinia +48 601 660 717

Płytki glazurowane Novabell Monterrey – stylistyka dawnych lat w nowym wydaniu

Urządzając nowe mieszkanie lub decydując się na odnowienie już posiadanego, często stajemy przed dylematem - jak wykończyć ściany i podłogi? Obecnie w modzie są płytki ceramiczne. Wybór ten powinien być starannie przemyślany i uwzględniać zarówno nasze preferencje, jak i względy bezpieczeństwa. Ale to nie jedyne aspekty wyboru płytek do naszych wnętrz. Czym jeszcze się kierować?

full

Po pierwsze: wykonanie

 

Dostępne w sprzedaży płytki można podzielić na dwa rodzaje – nowoczesne i dekoracyjne. Pierwszy rodzaj cechuje bogata gama kolorów i ciekawe wzornictwo. Często imitują one drewno, kamień czy beton. Decydując się na ich zastosowanie, nasze wnętrze zyska z pewnością na wyjątkowości.

 

Płytki dekoracyjne, takie jak na przykład Novabell Monterrey, są glazurowane i zachowane w „starej” stylistyce. Ich zastosowanie pozwoli wyczarować wnętrza nietuzinkowe, bardzo reprezentatywne i klimatyczne. Płytki Novabell Monterrey nadają się idealnie do pokrycia zarówno ścian, jak i podłóg w kuchni oraz w łazience. Można nimi też ozdobić korytarz. Ponieważ są to płytki glazurowane, dodatkowo wyróżniają się lekkim połyskiem, co wpływa na nadanie wnętrzu eleganckiego wyglądu.

 

 

Po drugie: funkcjonalność

 

Wybierając płytki do domu, warto też zainteresować się tym, w jakie cechy wyposażył je ich producent. Na przykład, płytki glazurowane Novabell Monterrey są dość odporne na ścieranie, dlatego z powodzeniem mogą posłużyć jako wykończenie podłogi, także w korytarzu, gdzie bywamy najczęściej.

Po drugie są one łatwe w utrzymaniu w czystości, co pozwala je zastosować w kuchni, gdzie nie trudno o silne zabrudzenia. I wreszcie po trzecie - są też odporne na działanie wilgoci, co z kolei powoduje, że możemy je stosować z powodzeniem w łazienkach, nie obawiając się ani o bezpieczeństwo, ani też o pojawienie się w naszym wnętrzu pleśni czy grzyba.

 

 

Po trzecie: kraj pochodzenia

 

Ma to spore znaczenie. Dlatego najlepiej sięgać po płytki włoskie glazurowane. Ich producenci są bowiem uznawani za najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Sięgają oni też po materiały wysokiej jakości, a ich produkty cechuje staranność i estetyka wykonania.

Facebook