-
X
Telefon
infolinia +48 601 660 717

Pomysł na aranżację salonu! Graffiti i to dosłownie... Włoska kolekcja Graffiti producenta Refin

Salon to najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie w naszym domu. Dlatego urządzając je warto sięgnąć po nietuzinkowe i ciekawe rozwiązania. Wykorzystując w tym celu ponadczasowe i polecane materiały wykończeniowe, takie jak chociażby płytki wielkoformatowe sprawimy, że miejsce to nabierze unikalnego charakteru. Ile na takim wyborze zyska nasze wnętrze? Po jaki motyw najlepiej sięgnąć?

full

Płytki wielkoformatowe – to świetny wybór!

 

Jak twierdzą styliści wnętrz, płytki wielkoformatowe(takie, których wymiary są większe niż 45x45cm) to doskonały, ponadczasowy materiał wykończeniowy.

Po pierwsze – są one szalenie uniwersalne. Można je zastosować zarówno na posadzce, jak i w formie glazury ściennej.

Po drugie – pozwalają uzyskać efekt przestrzenności. Dzięki temu nasze pomieszczenia mają szansę wyglądać na większe i bardziej przestronne niż w rzeczywistości.

Po trzecie – zapewniają uzyskanie jednolitej powierzchni. To z kolei wpływa na podniesienie ogólnej estetyki wnętrza. Ma to związek z niemal niewidocznymi spoinami. Są przy tym dużo łatwiejsze w utrzymaniu w czystości.

 

Postaw na unikalną stylistykę!

 

Decydując się na aranżację salonu z wykorzystaniem płytek wielkoformatowych, warto postawić na niecodzienne rozwiązania. Takie, jak chociażby włoska kolekcja Graffiti Refin. Płytki dostępne są w dwóch odcieniach szarości: jasnym (chłodniejszym) oraz ciemniejszym (cieplejszym), co jednocześnie stanowi o ich ponadczasowości.

 

Cechuje je ponadto unikalne,nowoczesne wzornictwo inspirowane „uliczną” modą, czyli napisy graffiti, co pozwala na stworzenie niezwykle ciekawej aranżacji salonu.

 

Płytki Graffiti Refin to imitacja betonu, co również zalicza się do ponadczasowych i bardzo chętnie wykorzystywanych trendów w wykańczaniu wnętrz. Ich sporą przewagę i niewątpliwy atut stanowi fakt, że są to płytki gresowe, czyli materiał niezwykle trwały, wytrzymały oraz odporny na ścieranie czy inne uszkodzenia.

Sięgając po płytki Graffiti, bez wątpienia stworzymy z naszego salonu, modne loftowe wnętrze, którego niecodzienny charakter sprawi, że będziemy chętnie w nim przebywać, jak i zapraszać do niego gości.

Facebook