-
X
Telefon
infolinia +48 601 660 717

Saime Kaleido – płytki do zadań specjalnych

Płytki ceramiczne to obecnie bardzo modny i popularny materiał wykończeniowy podłóg. Ich ogromny wybór pozwala odmienić wnętrze. Nadać mu elegancji lub wyróżnić jego charakter. Poza tym producenci starają się oddawać w nasze ręce płytki, które zaskakują funkcjonalnością.

full

Płytki do zadań specjalnych

 

Współczesne technologie, po które sięgają producenci płytek, pozwalają im tworzyć materiał wykończeniowy dający nam wiele możliwości zastosowania. Nowoczesne płytki stanowią też unikalne połączenie najnowszych trendów wzorniczych i estetyki z niezwykłą trwałością.

 

Nic więc dziwnego, że coraz chętniej sięgają po nie, nie tylko właściciele domów czy mieszkań. Niektóre płytki nadają się bowiem idealnie do lokali użytkowych, takich jak bary, restauracje, salony urody czy hotele, a nawet niektóre szpitale. Ciężko obecnie wyobrazić sobie te miejsca, bez podłogi wykończonej właśnie w ten sposób.

 

Bywa, że w niektórych tego typu wnętrzach, płytki pojawiają się również na ścianach, zdobiąc dane pomieszczenie i wprowadzając do niego uczucie czystości i naturalnej świeżości. Na szczególną uwagę zasługują tu płytki Saime Kaleido, dedykowane właśnie do przestrzeni i pomieszczeń użytkowych. Ze względu na posiadane cechy, można bez wątpienia nadać im miano płytek do zadań specjalnych. Co to oznacza w praktyce?

 

 

Wysoka klasa ścieralności – to się sprawdza!

 

Płytki Saime Kaleido charakteryzuje wysoka, IV i V klasa ścieralności. Pierwsza z wymienionych klas oznacza, że płytki te sprawdzą się w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Druga klasa obejmuje płytki wysoce odporne na zarysowanie i ścieranie.

To materiał wykończeniowy idealny do podłóg przy wejściach do obiektów i na korytarzu oraz wszędzie tam, gdzie natężenie ruchu jest ogromne. Aby móc mówić o materiale specjalnego przeznaczenia, musi go też charakteryzować odpowiednio wysoki stopień wytrzymałości mechanicznej. Płytki Saime Kaleido cechuje wysoka odporność na duże obciążenia. Oznacza to, że mamy do czynienia z materiałem twardym i mocnym, który poradzi sobie z intensywną eksploatacją.

Facebook