-
X
Telefon
infolinia +48 601 660 717

Skuteczne środki czystości HG – ich zastosowanie w domu

Łazienka oraz kuchnia to dwa najtrudniejsze pod względem utrzymania czystości pomieszczenia w całym domu. Dzieje się tak za sprawą specyficznych warunków, jakie w nich panują oraz rodzaju charakterystycznych dla nich zabrudzeń. Pojawiające się tam zanieczyszczenia, nie tylko psują estetykę wnętrza, ale również wpływają na ogólny odbiór mieszkania. Uniknąć tego typu nieprzyjemnych wpadek możemy jedynie, sięgając po sprawdzone środki czystości.

full

Czyste pomieszczenia, to nie tylko kwestia estetyki!

 

Dbając codziennie o czystość w naszych łazienkach, kuchniach czy każdym innym wnętrzu, zyskujemy coś więcej niż estetykę. Lśniące czystością pomieszczenia, to gwarancja zdrowia. Zawarte w kurzu roztocza czy pojawiająca się w łazience pleśń, mogą być bardzo szkodliwe dla naszych dróg oddechowych, co może zaowocować w krótkim czasie astmą lub alergią. Zanieczyszczenia tego typu wpływają też negatywnie na stan naszej skóry, przyspieszając znacznie jej starzenie, ale i osłabiając funkcje obronne.

 

Zachowując czystość w pomieszczeniach, a przede wszystkim chroniąc trudne powierzchnie, jak kamień naturalny, drewno czy gres przed silnym zabrudzeniem, przedłużamy znacznie żywotność zastosowanych materiałów wykończeniowych.

 

 

Zaufaj doświadczeniu!

 

Wybierając najlepsze środki czystości, dobrze jest zaufać marce, która może poszczycić się długą obecnością na rynku. Tak jest w przypadku firmy HG, istniejącej na rynku od blisko 30 lat. Hg chemia gospodarcza to szeroka oferta produktów, jaką ma dla klientów ten producent obejmuje swoim zakresem środki ułatwiające pielęgnację gresów, podłóg drewnianych oraz kamieni naturalnych.

 

Środki HG dedykowane są również właścicielom akcesoriów ze stali nierdzewnej oraz wyrobów skórzanych. Łącznie jest to ponad 250 różnych środków - od pianek czy żeli, poprzez odkamieniacze, na specjalistycznych płynach czyszczących, pielęgnujących i zabezpieczających trudne oraz wymagające powierzchnie skończywszy.

Środki HG charakteryzuje wysoka skuteczność, co możliwe jest dzięki precyzyjnemu doborowi odpowiednich komponentów. Proponowane także przez nas preparaty HG radzą sobie z trudnymi zabrudzeniami, przy jednoczesnej łagodności dla określonych materiałów, ale i dla naszych rąk. Warto wymienić tutaj m.in. HG czysta łazienka, czy HG czyste fugi, który pozwala zadbać nie tylko spoiny, ale także odświeżyć kolor płytek. Ze względu na większą, niż w innych pomieszczeniach wilgotność w łazience, zdarza się, iż pojawia się pleśń. W takim przypadku warto możliwie od razu poczynić kroki w celu usunięcia źródła pleśni. W tym przypadku może być także bardzo pomocny prepart o nazwie - hg środek do usuwania pleśni.

Facebook