-
X
Telefon
infolinia +48 601-660-717

Wanna Excellent Comfort Plus

Wanna to zazwyczaj centralny punkt każdej łazienki. Aby stanowić funkcjonalny i estetyczny element łazienki musi dobrze komponować się z całym wystrojem pomieszczenia. Od jakiegoś czasu coraz większą popularnością cieszą się wanny wolnostojące. Taki produkt między innymi oferuje firma Excellent.

full

Wanny wolno stojące – nowy trend w dekoratorstwie wnętrz

Wanna Excellent Comfort Plus to wanna wolnostojąca o klasycznej formie. Dostępna jest w kolorze białym i czarno-białym.

Wanna ta cechuje się stosunkowo dużą pojemnością. Model o wymiarach 1750x740 mm ma aż 260 l pojemności, co zapewnia wysoki poziom komfortu podczas korzystania z kąpieli. W zestawie z wanną znajduje się korek typu klik-klak (przyciśnięcie korka powoduje kolejno: jego zamknięcie lub otwarcie) oraz stelaż.

Prezentowany model posiada także zintegrowaną obudowę. Nie ma on nóżek jak np. wanny wolnostojące, utrzymane w stylu retro, lecz bezpośrednio przylega do podłoża, co sprawia, że jest on bardzo stabilny.

 

Akryl – gwarancja komfortu, czystości i estetyki

Wolnostojąca wanna Excellent Comfort Plus wykonana jest z akrylu sanitarnego, który nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych. Dzięki swej formie i materiałowi, z którego została wykonana, wanna jest łatwa do utrzymania w czystości.

Producentem wanny jest, związana z branżą budowniczą, polska firma Excellent. Na rynku budowlanym firma ta obecna jest już od dwudziestu pięciu lat, a w swej ofercie ma też m.in.: kabiny natryskowe i armaturę. Excellent to wiodący producent w branży związanej z wykończeniem łazienek.

Wanny wolnostojące prezentują się w łazienkach bardzo dostojnie i ekskluzywnie. Bardzo ładnie wyglądają zwłaszcza w dużych pomieszczeniach o powierzchni minimum 10 m2. Dzięki takiej wolnostojącej wannie, Twoja łazienka będzie przypominać prawdziwe, domowe SPA!

Wanna Excellent Comfort Plus to znakomity wybór dla wszystkich zwolenników tradycyjnych rozwiązań, którzy kochają czystość formy i prostotę. Dzięki swemu opływowemu kształtowi wanna ta będzie znakomicie wyglądać w nowoczesnej, ale i klasycznie zaaranżowanej łazience. Nada jej świeżego wyglądu i stylowego uroku.

Facebook