-
X
Telefon
infolinia +48 601 660 717

Wanny Excellent – wysokiej jakości polska armatura łazienkowa

Wanna to nieodzowny element każdej wygodnej łazienki. Aby uzyskać zadowalający efekt aranżacyjny, warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania, takie jak na przykład wanny Excellent sygnowane znakiem polskiego producenta. Jaki są zalety tych produktów i czy warto zastosować je we własnej łazience?

full

Różnorodność form i wzorów – znak charakterystyczny wanien Excellent

 

Wanny Excellent to bogata gama produktów o cechach dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań Klientów. W ofercie znajdują się zarówno wanny narożnikowe – idealne do małych łazienek, jak i ciekawe wanny asymetryczne, owalne czy prostokątne.

 

Producent przygotował dla swoich Klientów również praktyczne, wyróżniające się ponadczasową stylistyką wanny z hydromasażem. Dzięki temu, tradycyjna łazienka, może przybrać charakter mini-salonu SPA, gdzie o odprężenie szczególnie po ciężkim dniu nie jest trudno.

 

Niewątpliwą zaletą produktów wchodzących w asortyment wanien Excellent jest bardzo konkurencyjna cena, która nie wpływa na obniżenie wysokiej jakości wykonania towarów.

 

Wanna 3w1 czyli komfort, estetyka, trwałość na lata

 

Producent postawił na komfort użytkowania swoich wanien, wykorzystując do ich stworzenia wysokiej jakości akryl sanitarny. Ten niezwykle plastyczny materiał pozwala bez trudu nadać armaturze dowolny kształt, co znacznie podnosi estetyczną wartość każdej wanny. Akryl daje też możliwość stworzenia wygodnych siedzisk czy praktycznego podparcia na plecy. Takie rozwiązania sprawiają, że wanny Excellent znacznie wpływają na komfort samej kąpieli.

 

Niezaprzeczalną zaletą wanien tego producenta, jest też długa gwarancja – do 20 lat na akryl oraz do 2 lat na system przeznaczony do hydromasażu.

 

Ciekawą propozycją, po jaką sięgnęła firma, są też wanny wolnostojące, które dają niezliczone możliwości aranżacyjne. Taka wanna może stanąć w dowolnym miejscu w naszej łazience, co ułatwi jednocześnie dostęp do niej, jak i utrzymanie otoczenia wokół niej w absolutnej czystości. Wanna wolnostojąca Excellent to również atrakcyjna stylistyka, dzięki której zyskujemy atrakcyjną dekorację łazienki.

Facebook