-
X
Telefon
infolinia +48 601 660 717

GEBERIT AQUACLEAN

Znaki identyfikacji wizualnej firm, z którymi współpracujemy od lat, lub uznanych producentów ceramiki i glazury, którzy dołączyli do nas ze swoją ofertą niedawno, można potraktować jako listę czołowych europejskich producentów w naszej branży. Większość firm swoje centrale ma za granicą, większość z nich działa na rynku globalnym. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości oferowania miłośnikom pięknych wnętrz w Polsce najlepszych płytek do łazienek i płytek podłogowych. Produkty firmy Gres Aragon nie wymagają specjalnej rekomendacji, ale podobną jakość i klasę wzorniczą prezentują płytki Emigres.

Geberit AquaClean w sklepie EUROŁAZIENKI.PL

Jednym z liderów na europejskim rynku sanitarnym jest bez wątpienia firma Geberit. Produkty przez nią oferowane są trwałe, innowacyjne oraz ekologiczne. Jej sztandarowym wyrobem jest toaleta z funkcją podmywania Geberit AquaClean.

Ten produkt jest połączeniem wysokiej jakości, komfortu i nowoczesnego, stylowego designu. Pomysłowo zaprojektowana toaleta Geberit AquaClean to świetna alternatywa dla tradycyjnego bidetu. Ma w swym wyposażeniu m. in. możliwość ustawienia pięciu stopni intensywności strumienia oraz automatyczne wstępne i końcowe czyszczenie dyszy natryskowej wodą. Dodatkowo Geberit AquaClean oferuje różne rodzaje urządzeń: od deski z podstawowymi funkcjami do kompletnej toalety. Zobacz między innymi Geberit AquaClean 4000 oraz SELA.

Facebook