ZADZWOŃ DO NAS
601 660 717
dostępny
na zamówienie
Zestawy mebli ogrodowych
Cementowa, elastyczna, o wysokiej odporności na wnikanie wody i zabrudzenia, zaprawa fugowa z efektem perlenia do spoinowania okładzin ceramicznych.
Dzięki zastosowaniu technologii Hydrodur® fuga jest łatwa w czyszczeniu, cechuje ją zwiększona ochrona przed rozwojem pleśni i mikroorganizmów.
- Do spoin o szerokości od 1 do 6 mm - Szczególnie do chłonnych okładzin ceramicznych - Wysoka trwałość kolorów - Delikatna i gładka powierzchnia spoiny - Idealna do wąskich spoin - Odporność na zabrudzenia – zdolność do samooczyszczenia oraz zredukowana absorpcja brudu i wilgoci - W pomieszczeniach i na zewnątrz, na ściany i podłogi - Również na podłogi i ściany ogrzewane - Spełnia wymagania CG2 WA zgodnie z normą PN-EN 13888. - Produkt o niskiej zawartości chromianów zg. z Rozporządzeniem (WE) Nr 1907/200