Tarima

Wyświetlono: 1 – 3 z 3 wyników

Płytki Tarima Roble Tarima - wyjątkowe płytki imitujące drewno

Osoby zastanawiające się nad aranżacją korytarza, salonu lub sypialni nie ukrywają, że to drewniana podłoga jest często odzwierciedleniem ich marzeń. Trudno jednak decydować się na nią mając świadomość tego, jak wymagające potrafi być utrzymanie jej w czystości. Także żywotność podłogi wykonanej z drewna jest kwestią dość delikatną. Nie da się ukryć, ze w wielu domach jest ona w stanie przetrwać dziesięciolecia. Zawsze jest to jednak związane z koniecznością wykonywania dość skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Wcielenie ich w życie wymaga dużej wiedzy i pokładów cierpliwości, których zazwyczaj nie mamy. Nic więc dziwnego, że poszukiwanie alternatywnego rozwiązania wydaje się czymś oczywistym. Można je znaleźć dzięki płytkom Tarima, w tym zwłaszcza dzięki kolekcji Roble.

Płytki STN Tarima Roble - czego się spodziewać?

Płytki Tarima Roble to rozwiązanie zwracające na siebie uwagę nie tylko dlatego, że fantastycznie imituje drewno. Także jego parametry techniczne sprawiają, że trudno zachować wobec niego obojętność. Nie może być jednak inaczej, skoro za jego produkcję odpowiada firma STN Ceramica ? hiszpański producent płytek, który już od lat jest jedną z wiodących firm na rynku międzynarodowym. Płytki Tarima są zwykle polecane tym osobom, które cenią sobie nowoczesną stylistykę. Przekonanie o tym, że mamy do czynienia z płytkami sprawdzającymi się przede wszystkim tam, gdzie dominuje minimalizm, jest jednak pewnym uproszczeniem. Osoby odpowiedzialne za wygląd płytek starają się, aby kolekcja Roble jak najbardziej przypominała drewno z charakterystycznymi dla niego słojami. Jeśli więc nasz salon lub sypialnia mają być urządzone w bardziej klasyczny sposób, również nie powinniśmy obawiać się o to, że płytki nie spełnią pokładanych w nich nadziei.

Pięknie i praktycznie Tarima Roble

Zainteresowanie płytkami Tarima jest uzasadnione ich pięknym wyglądem. Nie brakuje jednak osób, które podkreślają także walory praktyczne takiego rozwiązania. Płytki imitujące drewno można łatwo utrzymać w czystości, a kurz nie jest na nich widoczny.