Vitrum

Wyświetlono: 1 – 1 z 1 wyników

Dunin Vitrum - płytki do wnętrz (nie tylko) nowoczesnych

Płytki Dunin są produkowane w Polsce, ale można je spotkać w całej Europie. Nic dziwnego - na ofertę firmy składają się wyjątkowe mozaiki i płytki, a także listwy dekoracyjne i panele 3D. Seria Dunin Vitrum jest tego najlepszym przykładem. Dunin Vitrum to płytki lustrzane, które doskonale odnajdą się w najnowocześniejszych aranżacjach. Ich obecność we wnętrzach sprawi, że powierzchnia zostanie optycznie powiększona. Co więcej, za pomocą płytek Dunin Vitrum można stworzyć niepowtarzalne kompozycje, w których lustrzane właściwości pozwolą na niekończącą się zabawę światłem. Dodatkowo, montaż płytek Dunin Vitrum w pomieszczeniu, pozwoli zupełnie odmienić jego charakter nawet bez większych zmian wizualnych. Wszystko dzięki temu, że kafelki Vitrum skutecznie odbijają to, co znajduje się w otoczeniu.

Lustrzane elementy doskonale sprawdzają się we wnętrzach urządzonych nowocześnie. Znakomicie wkomponują się w te pomieszczenia, w których rządzą minimalistyczne, ale również nowoczesne czerń i biel. Dobrym towarzystwem dla płytek Dunin Virtum będą również barwy pastelowe. Choć nie można przejść obojętnie obok płytek Dunin Vitrum, kiedy pragnie się stworzyć aranżacje na wskroś eleganckie. Delikatny, lustrzany akcent nada blasku, który nie zdominuje przestrzeni swoją obecnością. Jeśli jednak właśnie blask i splendor są najważniejsze, bo wybór padł na styl glamour, wówczas można łączyć Dunin Vitrum ze złotymi elementami, bo to one będą odbijać się na ścianach. W ten sposób wnętrze będzie błyszczało ze zdwojoną mocą, co bez wątpienia przypadnie do gustu fanom wszystkich trendów kojarzonych z przepychem. Dunin Vitrum w sklepie Eurołazienki

W naszej ofercie odnajdziesz najpiękniejsze płytki z serii Dunin Vitrum

Starannie dobraliśmy modele, które pozwolą ci stworzyć nietuzinkowe aranżacje, których widok będzie cieszył przez całe lata. Postawiliśmy na kolory, które nigdy nie wychodzą z mody, czyli szary, brązowy i fioletowy. Co więcej, płytki Dunin Vitrum w naszej ofercie znajdziesz w dwóch rozmiarach. Pierwszy to niewielki kwadrat - 10x10 cm, a drugi to listwa o identycznej wysokości, ale o długości 30 cm. Wykorzystując oba rozmiary płytek, z Dunin Vitrum można stworzyć bardzo wiele różnych mozaik. W ten sposób z płytkami Vitrum można urządzić tyle wnętrz, na ile ma się ochotę. Bez obaw o powtarzalność, czy nudę. Dunin Vitrum mogą z powodzeniem posłużyć jako płytki łazienkowe, bądź kafelki do kuchni. Warto pamiętać o tym, by montować je z wykorzystaniem kleju silikonowego do luster. Osoby, które poszukują oryginalnych płytek, zapraszamy także do sprawdzenia innych serii tego producenta, np.:

- Dunin Carat
- Dunin Arabesco (Arabeski)
- Dunin Lunar
- Dunin 3D Mazu
- Dunin Metallic
- Dunin Ultralight Tiles
- Dunin Zen