Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Dunin Metallic - metaliczny połysk w każdym wnętrzu

Wyjątkowość wnętrz często wyraża się w elementach wykończenia, a nie w przedmiotach, które się w nich znajdują. Dlatego też w sklepie Eurołazienki przygotowaliśmy propozycje najpiękniejszych płytek dekoracyjnych, które podkreślą charakter wnętrz i sprawią, że będą one kompletne i nie będą wymagały dalszych zdobień do tego, by zachwycać swoim wyglądem. Wskutek tego, nie mogło u nas zabraknąć fantastycznej serii Metallic polskiego producenta płytek Dunin. Kafelki, które z niej pochodzą, przypominają metal - są gładkie i matowe, a mimo to mają delikatny, metaliczny połysk, który wzbogaci swoją obecnością każdą przestrzeń.


Dunin Metallic - płytki i mozaiki


Dunin Metallic to seria producenta łącząca w sobie zarówno metalowe mozaiki, jak i płytki wykonane ze szkliwionego gresu. Dzięki temu, z pojedynczej serii Dunin Metallic można stworzyć bardzo efektowne kompozycje poprzez wykorzystanie obu elementów wykończenia wnętrz. Mozaiki Dunin Metallic to wykonane ze stali, gładkie elementy o metalicznym połysku. Warto montować je na ścianach łazienek i kuchni przy pomocą białych zapraw elastycznych. Natomiast płytki Dunin Metallic wykonano z gresu wypalanego w bardzo wysokiej temperaturze, a przez to odpornego na ścieranie i twardego. Dzięki temu płytki gresowe Dunin Metallic można wykorzystywać nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale również na zewnątrz, ponieważ są to płytki mrozoodporne, które dobrze radzą sobie w warunkach okresowego zamarzania i odmarzania.

Metal to materiał ponadczasowy, jeśli chodzi o wykończenia wnętrz.

Industrializm, a teraz postindustrializm, są tego najlepszym przykładem. Dlatego też wszystkie nowoczesne, ale nieco surowe aranżacje nie mogą się bez niego obejść. Podobnie jest też ze szkłem i betonem, z którymi seria Dunin Metallic idealnie współgra. Jednak płytki i kafelki Metallic pasują nie tylko do przemysłowych pomieszczeń. Sprawdzą się równie dobrze w innych, modnych stylach. Płytki Dunin Metallic będą doskonałym uzupełnieniem wykończenia w stylu vintage, a mozaiki świetnie wpasują się w stylizacje glamour, czy też przejrzyste nowoczesne przestrzenie. Wszystkie osoby, które polubiły markę Dunin, zapraszamy także do sprawdzenie innych, bardzo oryginalnych serii tego producenta, np.:
- Dunin Carat
- Dunin Arabesco (Arabeski)
- Dunin Lunar
- Dunin Vitrum
- Dunin 3D Mazu
- Dunin Ultralight Tiles
- Dunin Zen