Emigres

Wyświetlono: 1 – 16 z 16 wyników

 

Marka Emigres to hiszpański producent ceramiki przemysłowej. Firma Emigres została założona już w 1993 roku przez Emilio Carnicera. Na początku niewielka, dziś produkuje 25 tysięcy metrów kwadratowych płytek i innych ceramicznych elementów każdego dnia. Produkty sygnowane logo marki Emigres można znaleźć w każdym kraju na świecie. Wygląd płytek Emigres jest wynikiem ciągłych badań rynkowych przeprowadzanych zarówno wśród profesjonalistów, jak i użytkowników domowych, którzy po prostu chcą żyć w pięknych wnętrzach.

Emigres - płytki do każdej przestrzeni

Hiszpańskie płytki Emigres Ceramica wyróżnia przede wszystkim stonowane wzornictwo i kolorystyka. Są to zarówno płytki ścienne, jak i płytki podłogowe, które odnajdą się w każdym wnętrzu. Klasyczny wygląd płytek Emigres sprawia, że mogą uzupełnić dom, mieszkanie, lub przestrzeń komercyjną urządzoną w dowolnym stylu. Część kolekcji płytek Emigres stanowią płytki ceramiczne o ciekawych, nietypowych wzorach, np. kwiatowych, lub mozaikowych. Jednak nawet w ich przypadku dekoracyjność jest bardzo stylowa, delikatna i zdyscyplinowana.

Płytki Emigres Ceramica w sklepie EUROŁAZIENKI.PL

Niezwykle szykowne i eleganckie płytki Emigres doskonale prezentują się na dużych powierzchniach, jednak jaśniejsze odcienie powiększą optycznie niewielkie pomieszczenia. Gustowne płytki Emigres są wykonane z najlepszych materiałów i są niezwykle wytrzymałe. Wśród nich można bez trudu znaleźć płytki rektyfikowane (przycinane), które idealnie do siebie pasują. Gładka powierzchnia produktów Emigres sprawia, że płytki te można z łatwością utrzymać w czystości. Wśród bogatej kolekcji produktów oferowanych przez Emigres Ceramica są też płytki mrozoodporne, które doskonale sprawdzą się na balkonach i tarasach.