Dune - ceramika w hiszpańskim wydaniu

Dune to niezwykle poważany hiszpański producent płytek ceramicznych. Fabryka Dune Ceramica powstała w 1993 roku, w San Juan de Moró. Początkowo Ceramica Dune wyróżniała się w produkcji specjalistycznych płytek dekoracyjnych oraz samych dekorów. Dzięki temu, iż produkty firmy takie jak np. mozaika Dune, stawały się coraz bardziej pożądane na rynku, postanowiła ona rozszerzyć swój asortyment i zaczęła opracowywać dodatkowe produkty m.in.: jedyne w swoim rodzaju umywalki, płytki Dune przypominające wyglądem beton, czy glazura Dune podłogowa i ścienna w dużych formatach.

Mozaiki Dune - awangardowe wzornictwo i klasyczna prostota

Dune mozaiki to kolekcja, która przypadnie do gustu każdemu wymagającemu Klientowi. Asortyment sygnowany tym znakiem zawiera szeroki wybór płytek, które wyróżniają się prostą kolorystyką i zrównoważonymi wzorami. W kolekcji znajdują się również płytki Dune, które śmiało można nazwać awangardowymi - są one pełne wypukłych elementów, składających się z kamyków lub innych materiałów. Mozaiki Dune to niespotykane wzornictwo i klasyczna prostota połączone z ogromną wytrzymałością na uszkodzenia i zabrudzenia.
Dodatkowo mozaika Dune tworzona jest w taki sposób, aby swoje zastosowanie znalazła nie tylko w łazienkach. Ponieważ Dune collection posiada setki przeróżnych kolorów, jak i kształtów, można wykorzystać je w pokojach gościnnych, gabinetach czy przedpokojach. Płytki Dune dzięki wieloletniej obecności na rynku, oraz ogromnemu doświadczeniu producenta, wyznaczają zarówno standardy jakościowe, jak i wzornicze.

Zapraszamy po płytki Dune Shapes Origami Silver, Black, Gold