ZADZWOŃ DO NAS

601 660 717

0

Serenissima

Serenissima

Płytki Serenissima i ich specyfika

Serenissima to włoska firma założona w roku 1968, od pierwszych chwil swojej działalności specjalizująca się w produkcji gresu porcelanowego. Płytki znajdujące się w jej ofercie zmieniały się wraz z upływem czasu. Doskonalono zarówno ich wygląd zewnętrzny, jak i parametry techniczne. Pewne ich znaki rozpoznawcze pozostawały jednak bez zmian. Serenissima zawsze starała się oferować rozwiązania, które będą się prezentować znakomicie zarówno w mieszkaniach, jak i w podmiotach komercyjnych.

Filozofia firmy - płytki Serenissima

Płytki Serenissima na początku podbiły serca Włochów. Niemal natychmiast okazało się jednak, że o miejscu dla nich można mówić także w kontekście rynku międzynarodowego. Kolejnym odbiorcom spodobała się ich elegancja, szybko doceniono jednak również to, że producent stawia na funkcjonalność oferowanych przez siebie rozwiązań. To właśnie nieustanna praca nad tym, aby płytki spełniały zmieniające się oczekiwania ich odbiorców przyczynia się do tego, że dziś możemy liczyć na wysokie parametry techniczne, wcale nie mniej istotne przecież niż oryginalne wzornictwo.

Co warte podkreślenia, filozofia firmy sięga dalej, nie ograniczając się jedynie do dążenia, aby płytki Serenissima podbijały kolejne kontynenty. Duży nacisk kładzie się również na to, aby produkcja płytek była przyjazna środowisku naturalnemu, a one same nie stanowiły zagrożenia dla otaczającej nas przyrody. U podstaw kolejnych kolekcji leży miłość do piękna, a te nie znajduje się przecież jedynie w pomieszczeniach, do których trafiają płytki.

Płytki Serenissima w Polsce

Osoby zainteresowane kolejnymi kolekcjami płytek Serenissima dziś znajdują się w szczególnie korzystnym położeniu. Jeszcze nie tak dawno zaznajomienie się z nimi wymagało analizy oferty zagranicznych sklepów internetowych. Dziś sytuacja polskich klientów firmy jest znacznie lepsza. W sklepach stacjonarnych i internetowych nie brakuje zarówno klasycznych rozwiązań wybieranych już od lat, jak i nowych kolekcji prezentujących się znakomicie w salonach, sypialniach, łazienkach, pokojach dziecięcych, a nawet na tarasach.