Halcon

Wyświetlono: 1 – 30 z 30 wyników

Płytki Halcon Ceramicas w sklepie EUROŁAZIENKI.PL

Marka Halcon Ceramicas specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, a także dystrybucji płytek podłogowych i ściennych. Firma działa na rynku już ponad pół wieku. Dzięki temu, że marka bardzo dobrze dostosowuje się do trendów zarówno globalnych, jak i regionalnych, Halcon płytki są dostępne w większości krajów świata. Produkty marki są niezwykle różnorodne - cechują się wyjątkowymi kolorami i teksturami, których nie sposób pomylić z żadną inną firmą istniejącą na tym - tak zresztą konkurencyjnym - rynku.

Halcon - płytki przygotowywane z troską o środowisko

Halcon to marka, która nie tylko dba o potrzeby swoich klientów, ale również o środowisko naturalne. W procesie produkcji wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu. W Halcon Ceramicas wiele razy wykorzystuje się emalie, szkliwa ceramiczne, wodę, a także cement, jeśli to tylko możliwe. Ponadto w firmie starannie zarządza się wszystkimi materiałami poddawanymi recyklingowi, jak papier i plastik. Bardzo duży wpływ na takie podejście ma przekonanie panujące w Halcon, że zrównoważony rozwój nie jest dla nas opcją, ale koniecznością.

Różnorodność w płytkach Halcon

Wśród produktów marki możemy znaleźć zarówno płytki jednolite o bardzo ciekawych kolorach, czego przykładem są fioletowe Halcon Colours Berenjena, jak również płytki drewnopodobne, które doskonale imitują drewno w różnych odcieniach. Wśród tych ostatnich można znaleźć płytki mrozoodporne, które znakomicie odnajdą się na tarasach i balkonach, a także w altanach. Dosyć nieszablonowym pomysłem na wystrój wnętrza są płytki mozaikowe. W produkcji tego rodzaju wyrobów specjalizuje się uznana hiszpańska firma Halcon Ceramica. Wysokiej jakości płytki Halcon zachwycają swoją fantazją i różnorodnością. Błyszczące mozaiki Halcon Ceramica stanowią intrygujące uzupełnienie nietuzinkowych wnętrz. Są też świetną dekoracją jasnych, przestronnych przestrzeni. Halcon Ceramica proponuje też bardziej stonowane, klasyczne wzory i kolory, a także romantyczne, kwiatowe projekty. Oferowane w naszym sklepie płytki Halcon są wykonane z największą precyzją i dbałością o szczegóły. W procesie produkcji wykorzystano najnowocześniejsze technologie, między innymi systemy druku cyfrowego.