Rondine

Wyświetlono: 1 – 16 z 16 wyników

Płytki Rondine - poznaj najpopularniejsze kolekcje

Płytki Rondine są doskonale znane Polakom nawet pomimo tego, że na krajowym rynku można podziwiać je dopiero od niedawna. Osoby interesujące się ciekawymi aranżacjami miewały z nimi do czynienia także wcześniej. Większość poznawała je przede wszystkim przeglądając zagraniczne katalogi i podziwiając w nich serie takie, jak płytki Rondine Vintage Dore Chevron. Nie brakowało jednak również osób przeszukujących zagraniczne sklepy po to, aby zamówić jedną z kolekcji do swojej kuchni, łazienki i salonu. 

Płytki Rondine Tribeca Brick Old Red

Płytki Rondine Tribeca Brick Old Red sprowadzane w taki sposób nie należały do rozwiązań tanich, można było jednak usłyszeć, że mamy do czynienia z przedsięwzięciem opłacalnym, bo pozwalającym na cieszenie się czyms prawdziwie wyjątkowym. Dziś płytki Rondine można nabyć także w polskich sklepach, zarówno stacjonarnych, jak i tych, które działają w Internecie. Pytanie o to, czy warto to zrobić wydaje się jednym z tych, na które odpowiedź jest oczywista. Znacznie bardziej interesujące wydaje się tym, którymi kolecjami warto zainteresować się w pierwszej kolejności.

Romdine Tabula Cappuccino

Płytki Rondine Tabula Cappuccino to drewnopodobne płytki gresowe zwracające na siebie uwagę między innymi dlatego, że z powodzeniem można umieścić je nie tylko na podłodze, ale również na ścianie. Są odporne na uszkodzenia i nie ścierają się nawet intensywnie użytkowane, a ponieważ mamy do czynienia z gresem, nic nie stoi na przeszkodzie temu, abyśmy umieścili je zarówno w salonie, jak i na tarasie, który wychodzi bezpośrednio z tego pomieszczenia.

Rondine Tribeca

Osoby, które nie przepadają za rozwiązaniami drewnopodobnymi jako tymi, które można dziś spotkać wszędzie, powinny zainteresować się możliwościami, jakie stwarzają płytki Rondine Tribeca. Ta kolekcja jest skierowana przede wszystkim do miłośników cegły i kamienia, sięgając po nią szybko można jednak przekonać się o tym, że jest dobrym pomysłem także do klasycznych wnętrz. Ponownie mamy do czynienia z kafelkami odpornymi na działanie mrozu, można więc umieścić je także na zewnątrz domu.

Rondine Vintage

Także płytki Rondine Vintage mogą pochwalić się dużym gronem zwolenników. Nie może być jednak inaczej. Charakteryzuje je nie tylko bardzo wysoka jakość, ale również to, że odwołują się do klasyki. Pozwalają na odtworzenie podłogi domu naszych dziadków ze wszystkimi jej zaletami, a jednocześnie wolnej od typowych dla niej wad.

Największe zalety płytek Rondine

Płytki włoskie i hiszpańskie cieszą się opinią innowacyjnych propozycji, którymi warto się zainteresować bez względu na to, czy zależy nam na rozwiązaniach trafiających na ściany, czy też na podłogi. Jednym z ich wiodących producentów jest włoska firma Rondine. Kolejne kolekcje jej płytek pojawiają się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Trafiają przy tym do przekonania również tym osobom, które są znane z dość dużych wymagań.

Specyfika płytek Rondine

Płytki Rondine to płytki gresowe zwracające na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że reprezentują dość szerokie spektrum aranżacyjne. Przeważnie są inspirowane naturalnymi materiałami, które w przeszłości gościły na ścianach i podłogach. W sprzedaży dostępne są zatem zarówno płytki imitujące drewno, jak i te, które przypominają kamień. Nie brakuje także kolekcji inspirowanych cegłą ? wiodącym materiałem stylu industrialnego.

Płytki włoskiego producenta są kojarzone przede wszystkim z rozwiązaniami, które mogą zagościć w salonie. Nie oznacza to jednak, że szukanie dla nich miejsca w innych pomieszczeniach nie będzie dobrym rozwiązaniem. Warto też pamiętać, że mamy do czynienia z płytkami gresowymi ? odpornymi na działanie mrozu, antypoślizgowymi i często na tyle grubymi, że bez trudu można umieścić je także na tarasie. Poszczególne kolekcje można w ciekawy sposób łączyć ze sobą, można jednak umieszczać w kilku pomieszczeniach płytki w jednej tonacji. Rondine oferuje szereg możliwości i nie jest przesadą przeświadczenie o tym, że jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Montaż płytek Rondine

Włoski producent zadbał o to, aby oferowane przez niego rozwiązania były odporne na uszkodzenia mechaniczne. Może być to powód do zadowolenia z przynajmniej kilku powodów. Płytki gwarantują długą żywotność, ich solidność przyczynia się jednak również do tego, że mamy do czynienia z rozwiązaniami, które dość łatwo się układa. Ich trwałość sprawia, że nie są wyzwaniem nawet dla osoby, która nie może pochwalić się dużym doświadczeniem w tym zakresie. Można więc podjąć próbę ich ułożenia bez fachowego wsparcia.