Argenta

Wyświetlono: 1 – 2 z 2 wyników

Płytki Argenta Ceramica w sklepie EUROŁAZIENKI.PL

Na stronie sklepu internetowego eurolazienki.pl znajdą Państwo wiele płytek sygnowanych znakiem hiszpańskiego producenta Argenta ceramica. W naszej ofercie znajdują się płytki Argenta ścienne oraz podłogowe. Dostępne są one w najmodniejszych barwach ? szarościach oraz stonowanych, pastelowych odcieniach beżu oraz jasnego brązu. Argenta płytki zostały urozmaicone delikatnymi detalami. Wśród nich znajdą Państwo te doskonale imitujące naturalne piękno drewna, albo tworzące interesującą mozaikę nowoczesnych wzorów. Mają Państwo do wyboru płytki Argenta Ceramica w różnych rozmiarach, od wąskich prostokątów - 20x100cm do kwadratów o wielkości 60x60 cm.

Argenta - niezwykłe płytki zapadające w pamięć

Płytki gresowe nie są nowością w polskich sklepach, a ich znakomite parametry techniczne sprawiają, że rozwiązania te od lat są przyjmowane z dużą życzliwością. Nie oznacza to jednak, że same propozycje dostępne na rynku nie zmieniają się. Ich producenci starają się nas zaskoczyć na wiele sposobów, a przedstawiane przez nich propozycje są coraz ciekawsze. Doskonałym przykładem przeobrażeń, jakie mają miejsce, gdy w grę wchodzi gres, są płytki Argenta. Co sprawia zatem, że warto się nimi zainteresować?

Płytki tego producenta przyciągają wzrok przede wszystkim dlatego, że są idealną imitacją innych materiałów. W zależności od tego, z jaką kolekcją mamy do czynienia, mogą z powodzeniem imitować zarówno marmur, jak i drewno. Pięknie prezentują się też w nowoczesnych pomieszczeniach, w których chciałoby się wprowadzić dekoracje z wykorzystaniem cegły. Argenta jest kojarzona przede wszystkim z płytkami ściennymi. Osoby zainteresowane tego rodzaju rozwiązaniem nie powinny jednak przeoczyć także bogatej kolekcji płytek podłogowych.

Płytki Argenta bez tajemnic

Argenta Ceramica to stosunkowo młody producent płytek podłogowych i ściennych. Firma zadebiutowała w roku 1999 z ogromnym entuzjazmem, jaki może charakteryzować tylko osoby otwarte i młode duchem. Początkowo nie wszyscy byli przekonani, że może przebić się wśród wielu bardziej doświadczonych producentów. Dziś jednak międzynarodowa kariera płytek gresowych Argenta nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Firma rozwija zarówno swój park maszynowy, jak i rozwiązania technologiczne pozwalające na produkowanie większej liczby płytek po mniejszych kosztach. Pewne rzeczy pozostają jednak niezmienne, a jedną z nich jest ogromne zaangażowanie producenta płytek dążącego do tego, aby klienci zainteresowani oferowanymi przez niego rozwiązaniami mogli dostawać tylko to, co najlepsze i najpiękniejsze.

Czego się spodziewać?

Osoby, które zaczynają interesować się płytkami Argenta początkowo wiedzą jedynie, że jest to jeden z producentów oferujących płytki gresowe. Dlaczego więc miałyby poświęcić uwagę właśnie mu? Odpowiedź kryje się zarówno w oryginalności kolejnych kolekcji, jak i w staranności wykonania płytek. Płytki Argenta powstają z myślą o pomieszczeniach stylowych, coś dla siebie znajdą jednak również te osoby, które wysoko cenią sobie nowoczesne rozwiązania. Możliwości jest zresztą wiele. Płytki tego producenta znakomicie imitują kamień, drewno oraz marmur, zachwycają przy tym oryginalną kolorystyką. Także utrzymanie ich w czystości nie jest zadaniem skomplikowanym. Wymaga systematyczności, nie wiąże się jednak z koniecznością zamawiania specjalistycznych detergentów, które, jako jedyne, nie prowadzą do uszkodzenia podłogi.

Płytki Argenta ? gdzie szukać?

Osoby zastanawiające się nad przetestowaniem płytek Aegenta w swojej sypialni lub w salonie, nie mają wcale trudnego zadania. Z pomocą przychodzą im już nie tylko zagraniczne, ale i polskie sklepy z płytkami. Wiąże się to z dodatkowym atutem, bo znakomite płytki są dzięki temu znacznie tańsze niż wówczas, gdy trzeba było samodzielnie sprowadzać je z zagranicy.