Płytki na zewnątrz

Wyświetlono: 1 – 30 z 55 wyników

Płytki na zewnątrz - na balkon, taras, do ogrodu i na schody

Nie tylko wnętrza naszych domów potrzebują ładnych płytek. Przestrzeń na zewnątrz również może wiele zyskać przez ich odpowiedni dobór. Płytki odgrywają niebagatelną rolę w aranżacji balkonu i tarasu, schodów i - w końcu - całego domu. Jednak warto przy tym pamiętać, że te elementy domu i mieszkania, które znajdują się na zewnątrz, powinny być dwojako dopasowane. Z jednej strony do całości wystroju mieszkania, a z drugiej - również do elewacji, o której nie można zapominać przy wybieraniu płytek na schody zewnętrzne, czy też na taras.

Właściwości płytek na zewnątrz

Płytki zamontowane na balkonie, tarasie, czy też zewnętrznych schodach i w ogrodzie, to jednocześnie znakomity wygląd tych elementów naszej przestrzeni, ale także bardzo duże ułatwienie przy utrzymywaniu ich w czystości na co dzień. Jednak przy wyborze płytek na balkon lub na taras, należy się sugerować nie tylko naszymi upodobaniami odnośnie ich wyglądu, ale również parametrami. To te ostatnie odpowiadają za to, jak długo będziemy się cieszyć naszymi płytkami na zewnętrznych schodach, ale również za nasze bezpieczeństwo. W naszym sklepie zdecydowana większość płytek przeznaczonych do montażu na zewnątrz domu wykazuje właściwości, które chronią je przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Jeśli płytki na zewnątrz, to tylko mrozoodporne

Płytki mrozoodporne to tak naprawdę jedyny słuszny wybór, jeśli chcemy montować kafelki tam, gdzie mogą występować skrajne temperatury. Na szczęście zarówno aranżacja balkonu, jak i aranżacja tarasu nie są w żadnym wypadku zagrożone tym wymogiem - dzisiaj płytki mrozoodporne są równie piękne, jak te, które tego parametru nie spełniają. 

Antypoślizgowe płytki na schody zewnętrzne

Właściwe płytki na zewnątrz, to płytki antypoślizgowe. Dzięki nim, zapewniamy sobie bezpieczeństwo. Opady, śnieg, czy błoto mogłyby sprawić, że chodzenie po płytkach stanie się zachowaniem wysokiego ryzyka. Na szczęście unikniesz takich sytuacji z naszymi płytkami na zewnątrz. Są one dostosowane do wymogów wszystkich zewnętrznych lokalizacji. Również u nas znajdziesz płytki ryflowane, które mają żłobienia na krawędziach, więc jeszcze bardziej eliminują możliwość poślizgnięcia się.

Ścieralność płytek na taras i na balkon

Płytki położone na zewnątrz, są narażone na częsty kontakt z drobnymi elementami, które na nie wnosimy obuwiem. W związku z tym, przy płytkach na schody zewnętrzne, balkon, czy też przy płytkach ogrodowych, weź pod uwagę ich klasę ścieralności. Im wyższa od 3, tym dłużej będziesz cieszyć się nienaruszonymi, pięknymi kafelkami.

Płytki gresowe na taras, balkon i do ogrodu

Wykorzystywanie gresu na zewnątrz jest niezwykle popularne. Trudno się temu dziwić - jest on jednym z najbardziej wytrzymałym rozwiązaniem na zewnątrz. W naszym sklepie znajdziesz płytki gresowe, które doskonale radzą sobie w trudnych warunkach atmosferycznych, a przy tym są bardzo estetyczne. Dzięki nim nie musisz wybierać pomiędzy pięknem aranżacji tarasu, a jego funkcjonalnością. Wybierz odpowiednie dla siebie płytki drewnopodobne, dekoracyjne, lub połyskowe. Jeśli jesteś właśnie w trakcie poszukiwania płytek również do wnętrza swojego domu, lub mieszkania, sprawdź też nasze płytki kuchenne, kafelki łazienkowe, a także płytki do salonu.

Płytki tarasowe 2 cm

Każdy kto jest posiadaczem domu z ogrodem, ma również za domem wspaniały taras, dzięki któremu może miło spędzać czas na świeżym powietrzu, zawsze wtedy kiedy ma na to ochotę. Urządzenie tarasu także stanowi ważny element podczas budowy i projektowania całego domu, a wybierając płytki tarasowe 2 cm, wiemy że stawiamy na funkcjonalność i bezpieczeństwo dla wszystkich mieszkańców. Jeżeli zdecydujemy się na wykończenie tarasu płytkami, zapewnimy sobie komfort użytkowania na wiele lat. Płytki tarasowe 2 cm są przede wszystkim trwałe w użytkowaniu i wyjątkowo funkcjonalne. Najważniejszą zaletą takich płytek jest ich wyjątkowa trwałość oraz duża gęstość, co powoduje że nie pochłaniają wody, a co najważniejsze są również mrozoodporne. Te zalety sprawiają, że możemy cieszyć się dobrze zagospodarowanym tarasem przez lata i są one zdecydowanie lepsze od deski tarasowej, która w przeciwieństwie do płytek nie jest tak wytrzymała na warunki atmosferyczne.

Jakie jeszcze zalety mają płytki tarasowe 2 cm?

Sprawdź sam. Zapoznaj się z pełną specyfikacją produktu i wybierz płytki na swój tras. W razie wątpliwości doradzimy w wyborze!

Jakie płytki na schody zewnętrzne wybrać?

Urządzenie domu to nie tylko zakup mebli do salonu czy położenie eleganckich płytek w łazience i w kuchni. To również wybór płytek zewnętrznych, które będą miały swoje miejsce na schodach i na tarasie, a dzięki ich designowi sprawimy, że także na zewnątrz nasz dom będzie wyglądał idealnie. Przed wyborem płytek, powinniśmy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Najmodniejsze w ostatnim czasie są płytki drewnopodobne na schody zewnętrzne, to dzięki nim otrzymujemy na schodach imitację drewna, a trwałość płytek, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne. Jeżeli wybierzemy płytki drewnopodobne na schody zewnętrzne, pamiętajmy aby miały one zastosowanie na zewnątrz, co ważne powinny być antypoślizgowe i mrozoodporne, tylko takie cechy pozwolą im przetrwać przez wiele lat. Wybierając płytki drewnopodobne na schody zewnętrzne, mamy do wyboru jasne i ciemne barwy, a dopasować je możemy do barierki przy balkonowej, elewacji domu bądź w jednej barwie kupić wszystkie płytki zewnętrzne. >/p>