My Space

Wyświetlono: 1 – 13 z 13 wyników

Płytki Novabell My Space ? czyli drewno w łazience?

Naturalne drewno w łazience dające uczucie ciepła i przytulności? Tak, to możliwe! Z unikalną kolekcją Novabell My Space osiągną Państwo taki efekt. Przykładem mogą być modele Novabell My Space Cognac, lub Rice. Oferowane przez nas produkty to płytki podłogowe drewnopodobne gresowe - niezwykle wytrzymałe, mrozoodporne, łatwe w utrzymaniu w czystości. Płytki z kolekcji Novabell My Space doskonale imitują drewno, co umożliwia uzyskanie efektu drewnianej podłogi charakteryzującej się ogromną wytrzymałością, bez konieczności dbania o jej stałą konserwację. Nieregularne spękania podkreślają efekt naturalności.

Szeroka paleta barw, rustykalny i nowoczesny styl to seria My Space

Szeroki wybór kolorystyki pozwala na zaaranżowanie wnętrza według wymarzonej koncepcji ? w klimacie rustykalnym bądź nowoczesnym, minimalistycznie skandynawskim bądź stawiającym na przepych. Novabell My Space zachwyca stonowaną paletą barw płytek drewnopodobnych. Jeśli szukasz ciepłego, naturalnego odcienia, doskonale sprawdzą się płytki My Space Cognac oraz Novabell My Space Cinnamon. Optycznie powiększyć i rozjaśnić przestrzeń umożliwi Ci płytka My Space Bamboo, a jeśli interesuje Cię nieco chłodniejsza aranżacja wnętrza, wtedy doskonale sprawdzą się płytki My Space Rice oraz My Space Cloud. W ofercie dostępne są dwa typy płytek ? wąskie imitujące pojedyncze deski oraz szerokie. Absolutnym hitem jest model Novabell My Space łudząco przypominający parkiet. Na pierwszy rzut oka, bardzo ciężko jest stwierdzić czy mamy do czynienia z prawdziwym drewnem, czy z płytką gresową

Płytki Novabell My Space wykonane zostały według najnowszych technologii, dlatego zachwycają swą prezencją i precyzją wykonania. Dzięki temu przez lata zachowują swój niezmieniony wygląd i wysoką jakość. Szukasz ponadczasowego rozwiązania? Postaw więc na elegancję w naturalnych barwach, jaką zapewnią Ci płytki Novabell My Space. Zainteresowanych płytkami tego producenta zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi kolekcjami, które nadają wyjątkowy charakter pomieszczeniom, takimi, jak np.:

Novabell ESP My Space
Nova Bell Tribeca
Nova Bell Overland
Nova Bell Twist
Novabell IMP Imperial