Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Novabell Tribeca ? wyjątkowe płytki przypominające szlifowany beton

Chcesz urządzić swoje mieszkanie w nowoczesnym stylu? Myślisz o położeniu kafelek? Z kolekcją kafelek Novabell Tribeca jest to możliwe. Niezwykłe, modne i oryginalne płytki o równo przyciętych brzegach z pewnością są doskonałą i niecodzienną propozycją.
Novabell Tribeca to płytki podłogowe włoskiego producenta o niespotykanej dotąd wytrzymałości. Składniki użyte w produkcji kafli są odmierzane z bardzo dużą precyzją, co wpływa na ich wysoką trwałość, jakość, łatwość w utrzymaniu czystości oraz odporność na warunki atmosferyczne.
Wśród najnowszych trendów projektowania wnętrz coraz częściej pojawia się motyw betonu, który przestaje być już tylko materiałem typowo budowlanym, lecz coraz częściej pojawia się, jako materiał dekoracyjny. Beton można dziś szlifować, polerować uzyskując bardzo ciekawy efekt, jednak można także położyć płytki, które będę beton przypominać. Nie wymagają polerowania jednocześnie są bardzo wytrzymałe i dają możliwość indywidualnego doboru idealnego natężenia koloru. W płytkach z kolekcji Novabell Tribeca głównym motywem przewodnim jest właśnie ponadczasowy, surowy beton. Dzięki swej strukturze, idealnie wpasowuje się w modne i pożądane trendy w urządzanym mieszkaniu
W ofercie naszego sklepu płytki Novabell Tribeca dostępne są w różnych stylach. Począwszy od Tribeca Beton czy Tribeca Titanio. Oba modele to całkowicie gładkie kafle, w typowym industrialnym stylu, z przeznaczeniem do wykończenia wnętrz nowoczesnych jak i eleganckich, a skończywszy na Tribeca Beton Patchwork, które potrafią nieco ożywić przestrzeń i nadać jej niecodziennego wyglądu oraz charakteru.
Wszystkie płytki z kolekcji Novabell Tribeca dostępne w naszym asortymencie są oczywiście pierwszego gatunku oraz rektyfikowane (przycinane). Wszystkie kafelki są gresowe oraz mrozoodporne, dzięki czemu można je stosować wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Rozmiar 59,5cm x 59,5cm sprawia, że płytki są bardzo łatwe i przyjemne w układaniu.
Novabell Tribeca to nie jedyna kolekcja włoskiego producenta. Serdecznie zapraszamy również, do zapoznania się z innymi seria wyjątkowych płytek, jakich jak np.:

NOVABELL MY SPACE

NOVABELL ESP MY SPACE

NOVA BELL OVERLAND

NOVA BELL TWIST

NOVABELL IMP IMPERIAL