ZADZWOŃ DO NAS

tel. +48 601 660 717

0

Eiche

Eiche

Nova Bell Eiche - w aranżacji nie musisz iść na ustępstwa


Marzysz o przytulnym domu, w którym wszystkie wnętrza będą ze sobą współgrać? Jeśli tak, to znajdujesz się w dobrym miejscu. Mamy przyjemność przedstawić ci serię płytek Nova Bell Eiche, która łączy w sobie piękno drewnianej podłogi z komfortem utrzymywania i wytrzymałością płytek podłogowych. Seria Nova Bell Eiche jest wyjątkowo uniwersalna. Płytki możesz wykorzystać zarówno w przytulnych aranżacjach, jak i w chłodnych, minimalistycznych wnętrzach. NovaBell Eiche odnajdą się doskonale także w wystrojach skandynawskich i w stylu vintage. W serii NovaBell Eiche na szczególną uwagę zasługują bez wątpienia gresowe płytki Natur, Scottish, Landhaus i Timber. Ich właściwości sprawiają, że możesz je wykorzystać w każdym pomieszczeniu, a także w charakterze płytek na zewnątrz.


NovaBell Eiche Natur - płytki inspirowane naturą Płytki gresowe NovaBell Eiche Natur to doskonały wybór dla każdej osoby, którą fascynują wnętrza nawiązujące swym wyglądem do tego, co stworzyła natura. Delikatne, drewnopodobne płytki, sprawią, że nawet minimalistyczne rozwiązania nabiorą przytulności. NovaBell Eiche Natur są płytkami rektyfikowanymi, więc idealnie do siebie pasują, nie pozostawiając miejsca na żadne niedociągnięcia. Co więcej, posłużą ci zarówno wewnątrz domu, jak i na balkonie, czy też tarasie - płytki NovaBell Eiche Natur są mrozoodporne, więc doskonale wytrzymują warunki atmosferyczne. Wysoka, bo piątka klasa ścieralności płytek NovaBell Eiche Natur, jest gwarancją ich wytrzymałości.


Nowoczesne wnętrza z NovaBell Eiche Scottish Płytki NovaBell Eiche Scottish, podobnie jak pozostałe z serii Eiche, są bardzo trwałymi drewnopodobnymi płytkami. NovaBell Eiche Scottish sprawdzą się doskonale w przypadku wnętrz nowoczesnych. Płytki znakomicie komponują się z elementami metalowymi, szklanymi, a także z jasnymi kolorami ścian. Przy tym NovaBell Eiche Scottish nie sprawią, że dane pomieszczenie będzie odbierane jako chłodne. Wręcz przeciwnie - ich obecność to gwarancja tego, że poczujesz się jak w domu. Jednak niezależnie od tego, w którym kierunku ewoluują twoje aranżacyjne pomysły, jedno jest pewne - jeśli wykorzystasz NovaBell Eiche Scottish, to twoje podłogi nie będą wymagały zmian.


NovaBell Eiche Landhaus i Eiche Timber - aranżacyjne yin i yang Kolejnymi płytkami z serii Eiche, są NovaBell Landhaus i NovaBell Timber. Pierwsze to płytki gresowe drewnopodobne z barwą wpadającą w beż, natomiast drugim bliżej do grafitu. Łącząc ich możliwości, dajesz sobie przestrzeń do tego, by nie decydować się na aranżacyjny monolit. Eiche Landhaus to doskonały wybór do pomieszczeń mniejszych, w których chcemy, by było możliwie jasno. Natomiast Eiche Timber sprawdzą się przy nasłonecznionych wnętrzach, a także w sypialniach, w których często dobrze postawić na spokojne, nieco ciemniejsze tony. Płytki Eiche Lanhaus i Eiche Timber to także wspaniały wybór dla tych osób, które lubią bawić się oryginalnymi kolorami. Ciemne barwy przy NovaBell Landhaus, a jasne przy Timber, to znakomity sposób na zachowanie równowagi we wszystkich wnętrzach domu, lub mieszkania.


Sprawdź także pozostałe serie płytek NovaBell:

NovaBell My Space

NovaBell Twist

NovaBell Tribeca

Facebook