Navarti

Wyświetlono: 1 – 22 z 22 wyników

Trzy powody, dla których warto sięgnąć po płytki Navarti

Hiszpańska firma Navarti jest producentem płytek gresowych idealnie sprawdzających się zarówno na podłogach, jak i na ścianach. Z jej ofertą można się dziś spotkać w wielu państwach Europy, zaskoczeniem dla nikogo nie powinno być więc to, że również na polskim rynku da się zauważyć kolejne kolekcje kafelków. Czy warto się nimi zainteresować? Przemawia za tym przynajmniej kilka argumentów.

Po pierwsze - jakość płytek Navarti

Navarti to jedna z tych firm, które już od początku prowadzonej przez siebie działalności rynkowej doskonale zdają sobie sprawę z tego, że klienci są wymagający i nie da się ich usatysfakcjonować stawiając na półśrodki. Osoby sięgające po płytki Navarti mogą być więc pewne, że charakteryzujące je parametry techniczne można uznać za wyjątkowo satysfakcjonujące. Tu na szczególną uwagę zasługuje ich odporność na uszkodzenia. Sprawia ona, że płytki imitujące marmur oraz inne materiały można z powodzeniem umieszczać nie tylko w mieszkaniach, ale i w lokalach gastronomicznych i hotelowych korytarzach. Płytki są też antypoślizgowe, nawet szybkie przemieszczanie się po nich nie grozi więc kontuzją.

Po drugie - styl płytek Navarti

Navarti to jeden z tych podmiotów, który kocha eksperymenty stylistyczne. Analizując kolekcje płytek, które z Hiszpanii trafiły na polski rynek nie można nie dostrzec więc tego, że charakteryzuje je różnorodność. Można znaleźć wśród nich nietypowe rozwiązania idealnie sprawdzające się w nowoczesnych wnętrzach. Jeśli jednak potencjalnym odbiorcom bardziej podoba się klasyka, również nie powinni mieć powodów do niezadowolenia. Warto zwrócić uwagę również na to, że płytki są pomyślane tak, aby mogły trafić do różnych pomieszczeń. Dzięki temu, jeśli tylko ma się na to ochotę, można stworzyć spójne stylistycznie wnętrze domu lub mieszkania.

Po trzecie - względy praktyczne kafelek Navarti

Utrzymanie w czystości płytek Navarti nie jest skomplikowane. Wystarczy łagodny detergent, szmatka i regularne przemywanie podłogi. Skomplikowany nie jest także ich montaż, bo płytki są wytrzymałe i nie ulegają uszkodzeniu w trakcie jego trwania.